pokaz Monster Truck z dreszczykiem:)

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

pokaz Monster Truck z dreszczykiem:)

#1 Post autor: kosci »

Ciągle mam w planach kopalnie tyle, że palce non stop budują coś innego:P
Po ostatnim pojeździe zastanawiałem sie jak opierzyć dziwne podwozie i tak metoda prób i błędów narodził sie potężny potwor, czyli monster truck :)
Ostatnio dałem plamę z fotkami wiec tym razem wprowadziłem więcej zabudowań aby ukryć co ma być ukryte i od klocka do klocka powstała mi scenka rodzajowa. (co nie przeszkadza faktowi ze 3 zdjęcia są fatalne ale niestety aparat znów zszedł).
Male wprowadzenie:
W miasteczku robotniczym żyła sobie marzycielka i szalona konstruktorka pojazdów wszelakich. Jej odwiecznym marzeniem był puchar amatorów monster truck. I w końcu po latach pracy jej wspaniały wehikuł i ona dokonali tego. Zdobyli upragniony puchar.
Burmistrz z tej okazji zorganizował mały pokaz, który odbywa sie tuz przed urzędem miasta/wsi. Jednak puchar jest tez łakomym kąskiem dla wszelakiej maści kryminalistów i gdyby nie On nie wiadomo jakby sie to skończyło.. Ale przejdźmy do relacji :

Obrazek
Przygotowanie do przejazdu

Obrazek
Trasa przejazdu

Obrazek
Pojazdy ofiarowane do kasacji

Obrazek
Głodni pucharu czający się zbrodniarze (nie ci na pierwszym planie :P)

Obrazek
I sam puchar za zdobycie pierwszego miejsca w kategorii amatorów

Czym byłby pokaz bez kibiców:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dzielne auta dostarczyli na trasę ci dzielni panowie i ich err rumaki mechaniczne:
Obrazek


Widok pojazdu z przodu i boku:
Obrazek Obrazek

I ruszyła !!!
Obrazek
Co za moc ! Aż poderwało przednie kola

Nieuchronnie zbliża sie do miejsca rzeźni! Ludzie szaleją, a policjanci pilnujący puchar zamiast pilnować gapia sie na pokaz !
Obrazek

A jak wiadomo licho nie śpi...
Obrazek Obrazek

Jazda trwa:
Obrazek Obrazek Obrazek

A oto ja, Reporter w Kapeluszu (ten w tle). Pędze na dach bo z tamtąd lepiej widać i można lepsze zdjęcia zrobić
Obrazek

A ci są coraz bliżej...
Obrazek

Daaawaaaj !!!!
Obrazek

..jeszcze bliżej...
Obrazek Obrazek

Masakra blaszaków trwa
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek


Biedny niczego nie spodziewający sie policjant nie wie co go czeka.. Trzeba było robić swoje a nie gapić sie !
Obrazek Obrazek

Vrooom !
Obrazek

Będzie boleć..
Obrazek Obrazek

Niebyłbym reporterem gdyby nie kilka fotek, naprawdę kilka...
Obrazek

Niczego nie świadomi ludzie obserwują ten pasjonujący przejazd:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Na szczęście nie trafił łopata! Policjant zauważył błyskotkę na ziemi i sie schylił. Dwóch pozostalych bandziorów pracuje nad demontażem zabezpieczeń. Jednak ich operacja została dostrzeżona z góry ! Mam nadzieje, że ktoś mi odkupi aparat...
Obrazek Obrazek

A ona ciągle jedzie:
Obrazek Obrazek Obrazek

Kolejny zamach łopata... Całą akcję spostrzegł starszy pan. Pamiętajcie starszy pan+kubek = rambo
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

..i jedzie.. :)
Obrazek Obrazek Obrazek

Trafieni zatopieni !
Obrazek Obrazek

Jak już mówiłem starszy pan+kubek ...
Obrazek Obrazek Obrazek

..i jedzie...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

A ich czeka już tylko jedna podroż
Obrazek Obrazek

Jest ubiliśmy ich !
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I już prawie koniec
Obrazek Obrazek Obrazek

Puchar bezpieczni, przestępcy ujęci.
Obrazek Obrazek


Przodem na ziemi
Obrazek Obrazek Obrazek

I koniec
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

No i to tyle. Miał powstać samochodzik a wyszło mi coś innego. Mam nadzieję, że choć trochę sie spodoba.
Scenka początkowo była planowana jako sucha masakra samochodów jednak nie miałem gdzie łobuziaków umiejscowić i tak jakoś wyszło.. z czasem bardziej mi się spodobała zabawa przestępcami niż gwóźdź programu:)
Z góry przepraszam jak się pomyliłem z linkiem do obrazka, trochę tego za dużo :P
Pozdrawiam

A tu link do galerii

mer

#2 Post autor: mer »

Bardzo fajnie pomyślana scenka ;) Jednak kolorystyka tytułowego monster trucka do mnie nie przemawia.
No i te pojazdy przeznaczone do kasacji, takie jakby z kamienia, bardzo solidnego kamienia, czy coś... ;)

crises

#3 Post autor: crises »

Uff, sporo tego, ale zdjęcia i historia ciekawe. No może są pewne dłużyzny "..i jedzie, jedzie..." ale poza tym akcja wartka. Ujęcia z żabiej perspektywy bardzo fajne. Ładne samochodziki. Te miażdżone powiny się trochę rozsypać, teraz mają włączoną nieśmiertelność. Sprytnie użyłeś płotka w monter trucku. Szkoda, że jedyne zbliżenie pucharu wyszło niewyraźne.

Nexus 7

#4 Post autor: Nexus 7 »

Monster truck bardzo fajny. Troche pstrokaty ale sylwetke bardzo mi sie spodobala.

Darth Sion

#5 Post autor: Darth Sion »

Popieram nexusa. Fajny ale kolorowy :)
Jak patrzę na ten zamach z łopatą to mi się Postal 2 przypomina :D
Ogólnie to całkiem całkiem. Masz PLUSa za rozmiary i PLUSa za historyjkę :)

Nygusek

#6 Post autor: Nygusek »

Ha! Historyjka miła, i przyjemna.
Nie jest to nic wybitnego, ale na ocenę 4 zawsze się obroni.
Tyle ode mnie. A teraz spróbuj zrobić jakiś dłuższy komiks, wszyscy chętnie poczytamy.
Masz inklinacje do komiksów plus dużo klocków...

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#7 Post autor: kosci »

Dzięki za miłe słowa:)
Troche pstrokaty ale sylwetke bardzo mi sie spodobala
Nie było innego wyjścia:) Kolor podwozia zdefiniowały kola :) Kolor nadbudówki mocowania na 'wzmocnienie' ,a reszta biała bo tak:P
Pierwsza wersja była na tyle straszna, że.. err no tak bardzo:)
No może są pewne dłużyzny
To sie nazywa budowanie napięcia :P
Te miażdżone powiny się trochę rozsypać, teraz mają włączoną nieśmiertelność.
Pożądna radziecka produkcja wspomagana poprzez 'iddqd' (ciekawe kto to jeszcze pamięta) :P

Ale mi sie ego podbudowało :P Co do komiksów na pewno sprobuje. Pozostało zreanimować aparat na nowy nie mam co liczyć :( Trzeba się z długów wykaraskać (choć chwile to zajmie:p luba dzwoniła, że widziała tani helikopter straży pożarnej...)

I ukłony dla tych co umieją zdjęcia robić porządnie. To jest niezła sztuka..

ODPOWIEDZ