Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Henneth Annun
Autor Wiadomość
Caco
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-24, 22:58   [MOC] Henneth Annun

Witam po krótkiej nieobecności spowodowanej szkołą i zespołem - nie miałem czasu na Lego :(

Ostatnio znów przeczytałem Władcę Pierścieni, a w trakcie lektury wpadł mi pomysł na zbudowanie kryjówki Gondorian w Ithillien. Może nie jest identyczna jak z filmu, ale tak ją sobie mniej więcej wyobrażam :) . Scena przedstawia przypatrywanie się Froda i Faramira Golumowi. Jak Wam się podoba? Sory za jakość zdjęć, muszę nad tym jeszcze popracować.

GALERIA
Ostatnio zmieniony przez Lomero 2007-12-29, 11:43, w całości zmieniany 1 raz  

ImpreSariO 

Wpisy: 578
Wysłany: 2007-11-24, 23:39   

Bardzo dobrze zrobiłeś że nie opierałeś się na wyglądzie filmowym. To nie jest źródło na którym trzeba się opierać. Książki są po to aby każdy mógł sobie sam wyobrazić świat w nich przedstawiony. Za to daje ci plusa. Pomysł fajny ale wykonanie średnie. Skały z zewnątrz są w porządku ale jaskinie jakieś takie nijakie. Golum wręcz zlewa się z otoczeniem. Mogłeś go zrobić jakoś inaczej a nie z części do minifiga. Co do zdjęć to podaruje sobie komentarz bo domyślam się że miałeś słaby aparat. Nigdy nie fotografuj swoich klocków z użyciem lampy. No chyba że jesteś na tyle doświadczony i nie wpłynie to niekorzystnie na jakość zdjęcia.

Caco
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-24, 23:42   

Nie mam jak inaczej zrobić Goluma... Postaram się jeszcze jutro nowe fotki zrobić - może znajdę czas w trakcie dnia.

Darth Sion
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-25, 01:42   

Łoj nie podobają mi się ranger'rzy gondorscy oni nie mieli zbroi !!! Mieli płaszcze.

Oprócz minifigów to jest bardzo fajne!!! Zrób wodospad do tego bo te jaskinie biegły też pod wodospadem (to było zakazane jezioro w książce kuzyna tak jest przynajmiej ja mam starszą wersje i tam jest tak jak w nazwie tematu albo podobnie). Aha no i jak faramir obserwował goluma to wszędzie stali ranger'rzy.

KUKUS 
VIP

Wpisy: 852
Wysłany: 2007-11-25, 09:20   

Popracowałbym jeszcze nad krajobrazem dookoła. Góra bardzo mi się podoba. Pomysł z wodospadem wydaje mi się bardzo adekwatny do tego modelu.

pkowalcz
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-25, 20:23   

Hmm...
Za małe jezioro - bardziej jakiś strumyczek przypomina. Ludziki są też za nisko - i w książce, i w filmie była tam wysoka skała, z której się gapili. Poza tym, co Gollum ma w rękach? Pająka?!

Caco
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-25, 21:43   

A nie miałem pomysłu na rybkę... W sumie pająk musi być tak samo obrzydliwy jak surowa ryba ;)

KUKUS 
VIP

Wpisy: 852
Wysłany: 2007-11-26, 20:40   

Może taka z serii Ninja?? :

Ostatnio zmieniony przez KUKUS 2007-11-26, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu