Statek badawczy Explorer (wersja bardzo robocza)

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

Statek badawczy Explorer (wersja bardzo robocza)

#1 Post autor: crises »

Chciałbym Wam pokazać jak można zmarnować cztery dni. Pomysł był taki, żeby zbudować statek badawczy o dość nietypowym kształcie przodu, z dużą liczbą anten, radarów, instrumentów pomiarowych. Poszycie miało być nieregularne, nieco przypominające Gwiazdę Śmierci na zbliżeniu (korytarze, wypustki i inne "cusie"). Wybudowałem, zrobiłem fotkę i aż się za głowę chwyciłem. Co za maskakryczny potwór, pies go trącał. Na pewno go poprawię, przede wszystkim odchudzę z pierdół, bo nieźle przesadziłem. Jednak chwilowo straciłem do niego zapał.
Oto potworek.
Pozdrawiam (mocno zniesmaczony).

EDIT. Nie wytrzymałem. Pozbawiłem go kilku ozdobników i od razu trochę inaczej. Silnik, gdyby ktoś był ciekawy.
Ostatnio zmieniony 2008-01-03, 00:10 przez crises, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#2 Post autor: martinbb »

Ładny... :) Mam problem tylko ze skalą ;) ?
Inspired by NavySEALs

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#3 Post autor: Jerac »

Jak dla mnie to fragment stacji kosmicznej :)

crises

#4 Post autor: crises »

Na początek prośba - udawajcie że klocki zielone, białe i brązowe są koloru szarego.
Trochę go dziś odchudziłem, zrobiłem więcej zdjęć (statyw rządzi) i już mi się bardziej podoba. Tak jak pisałem jest to statek badawczo-naukowy. Skala mikro (chyba), ale o metry to mnie nie pytajcie. W środku mieści się bardzo dużo ludzików i ich pojazdów... Dzięki wielu antenom, radarom prowadzi nasłuch kosmosu, analizuje promieniowanie i inne takie. Po prostu latające laboratorium.
Widoki ogólne [1] [2] [3 - to duże okrągłe to radaro-antena].
Szczegóły [mniejsza antena i wlot do hangaru], [hangar bliżej], [silnik z boku], [silnik z tyłu].
Od spodu [1] [2] [3].
Galeria
To mój pierwszy statek tego typu. Nie ma super wyrafinowanych technik, nieco się rozłazi na boki, ale starałem się trochę SNOTu wcisnąć. Inspiracją do kształtu był rekin-młot, stąd szeroki przód. Z przodu właśnie mieści się cześć laboratoryjna, kwatery naukowców, a po bokach anteny i radary. Środek to część techniczna, wypełniona elektroniką, z tyłu widać hangar dla pilotów, kapitana i ludzi z mostka. Mostek jest pod spodem, a nad nim część napędowa.
Wszelkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2008-01-04, 12:12 przez crises, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

#5 Post autor: Jantin »

crises pisze:początek prośba - udawajcie że klocki zielone, białe i brązowe są koloru szarego.
A po co? Ładnie jest, taki akcencik kolorystyczny.
Jakkolwiek by całości nie zmieniać, to mi nadal wygląda na stację orbitalną. Być może to przez walcowość konstrukcji. Dobrze jest, fajny "pologon" na greeble.

ODPOWIEDZ