[MOC] Pojazd węglowy

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
bartemo

[MOC] Pojazd węglowy

#1 Post autor: bartemo »

Stefan złota-rączka nie spodziewał się wybuchu wojny. Właściwie to nikt się nie spodziewał (może poza szychami z Komitetu Centralnego w Brukseli). W każdym razie nadeszła nagle i równie nagle się zakończyła atomową zimą. Świat, jaki był nam znany przestał istnieć.

Nie trzeba chyba dodawać, że ludność nie miała dostępu do tak potrzebnego paliwa. Ruch samochodowy praktycznie ustał. Na szczęście Stefan złota-rączka potrafi zbudować wiele z niemal niczego, a mając kadłub starej łodzi i zapas węgla w piwnicy (tylko to zostało z jego domu) zbudował taki oto węglowy samochód:

Obrazek

Jest nieduży i niezbyt szybki, ale przynajmniej jedzie. Zyga pomaga ładować węgiel do małego kotła z którego wędruje on do dużego kotła, gdzie powstaje energia napędzająca pojazd.

Cała galeria

Zdaję sobie sprawę, że ten pojazd nie dorównuje wielu innym konstrukcjom, ale starałem się jak mogłem z dosyć ograniczonych zasobów klocków. Mam jedynie nadzieję, że nie jest fatalny i że jak na mój debiut tutaj, to może być :)

Dzięki za wszelkie opinie.
Ostatnio zmieniony 2008-01-25, 15:46 przez bartemo, łącznie zmieniany 1 raz.

Antek
Posty: 82
Rejestracja: 2007-07-19, 14:56
Lokalizacja: Sieradz

#2 Post autor: Antek »

bardzo fajny, szczególnie podoba si się kocioł, jedyne do czego mam zastrzeżenia to te koła z tyłu(nisko profilowe opony nie pasują jakoś ;))

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#3 Post autor: pitrek02 »

Jak na debiut, to jest bardzo dobrze.
Widziałem wcześniej na BS. :)
Model ma bardzo fajny, steampunkowy klimat. :)
Ciekawy patent na kierownicę.
Tak trzymać. :)

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#4 Post autor: szarikm »

Mnie się bardzo podoba :) historyjka też zasługuje na oklaski :)
bartemo pisze:starałem się jak mogłem z dosyć ograniczonych zasobów klocków.
widzicie niedowiarki? Nie trzeba mieć dużo klocków, aby coś ciekawego i ładnego zbudować.
bartemo pisze:Mam jedynie nadzieję, że nie jest fatalny i że jak na mój debiut tutaj, to może być :)
Debiut bardzo dobry.

bartemo, nie wstydź się i dodaj z przodu tematu [MOC] - wtedy twój MOC wyświetli się na głównej stronie LugPolu :)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#5 Post autor: Jerac »

Nie trzeba, to prawda. To mały ale dokładny model, a co najbardziej mi się podoba - dość realistyczny. Jest kocioł, jest zapas węgla, są zawory i kontrolki.

Niespecjalnie podoba mi się ta szara kratka z przodu, ten klin poniżej w zupełności by sam wystarczył. Poza tym jednak - brawo!

bartemo

#6 Post autor: bartemo »

Dzięki :) Niniejszym moja klockowa nieśmiałość została przełamana ;)

Wyedytowałem tytuł.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#7 Post autor: ImpreSariO »

Jak już wspomniał wcześniej Piotrek to pierwsze co mi się nasunęło na myśl to że bierzesz udział w Steam Wars. Jak na debiut to jestem pod sporym wrażeniem. Oby tak dalej.

ODPOWIEDZ