[MOC] Polonez 1.5 X Coupé

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
czekoladowyboss

#16 Post autor: czekoladowyboss »

Modelu nie sposób go pomylić z czymkolwiek innym. Bardzo mi się podoba. Wszystkie wady & niedostatki konstrukcyjne zostały już wymienione, więc powiem tylko, że zderzak wygląda jak taran ;)

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 287
Rejestracja: 2008-01-21, 15:03
Lokalizacja: Toruń / Szkocja (obecnie)
brickshelf: andzia

 

Polonez

#17 Post autor: Andzia »

a mi się podoba, Polonez pierwsza klasa :-)
daj się przejechać! ;-) hihi
pozdrawiam

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#18 Post autor: trubal »

buuu :( mój ojciec miał kiedyś takiego ale pomarańczowego, tyle że mieliśmy wypadek w Gdyni na warszawskiej... nie było do niego części zamiennych i już nie był potem 3 drzwiowy...
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Polonez

#19 Post autor: ImpreSariO »

Andzia pisze:daj się przejechać! ;-) hihi
pozdrawiam
Kuszące propozycja =] Może w przyszłości. Dziękuje wszystkim za komentarze.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#20 Post autor: lugomina »

Swietny Polonez!
Od razu mi perelowskie dziecinstwo przed oczami stanelo - babcia ujezdzala w takim Polziku ale wisniowym.

Nawet taki "niedorobiony" jak tu fachowcy opisywali - mimo swych drobnych niedokladnosci wyglada tak, ze nie sposób go pomylic z innym pojazdem :)
Czekam niecierpliwie, az go "dopiescisz" tak jak to zrobiles z BMW!
bialy poldek od przodu
Ach ta komunistyczna mysl motoryzacyjna, ten polski "golf" szurajacy podwoziem po wysoko zasniezonych drogach.. :)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#21 Post autor: dmac »

lugomina pisze: babcia ujezdzala w takim Polziku ale wisniowym.
Dziadka?
(Sorry, musiałem :D )


Zaś o modelu powiem tak:
- od razu widać, że to polonez, więc najważniejszy cel został osiągnięty w 100%;
- szpary pod maską i w miejscu zawiasów u drzwi szkodzą bardzo;
- tylne słupki ze skosów 1x3 - do wymiany!
- być może budowa 3-drzwiowej wersji była wyzwaniem, ale ludzkość zna ten straszny samochód w wersji 5-drzwiowej i myślę, że efekt byłby jeszcze lepszy, gdybyś przy niej pozostał;
- jak nie chcesz na 8, to przynajmniej na 7,5 studa ;) . Naprawdę odrobinkę szerszy mógłby być.

Wszystko to jednak tylko wybrzydzanie w detalach, bo jak mówię - model naprawdę kojarzy się jednoznacznie z oryginałem, czyli jest udany. Gratuluję!
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#22 Post autor: ImpreSariO »

dmac pisze:- być może budowa 3-drzwiowej wersji była wyzwaniem, ale ludzkość zna ten straszny samochód w wersji 5-drzwiowej i myślę, że efekt byłby jeszcze lepszy, gdybyś przy niej pozostał;

Wszystko to jednak tylko wybrzydzanie w detalach, bo jak mówię - model naprawdę kojarzy się jednoznacznie z oryginałem, czyli jest udany. Gratuluję!
Już na samym początku wiedziałem że zbuduje wersje coupe a dopiero po waszych komentarzach naszła mnie chęć na 5-drzwiową. Nie będę go już poprawiał tak jak to było z BMW. Z czasem zrobię drugi model i wtedy wezme pod uwagę wasze zastrzeżenia. Dziękuje że jednak wam się podoba.

Nexus 7

#23 Post autor: Nexus 7 »

Wszystko zostalo juz powiedziane, wiesz co trzeba poprawic. Od siebie dodam tylko ze zapowiada sie kolejny bardzo udany model, juz teraz doskonale widac ze to Polonez. Gratulacje za wybor tematu!

ODPOWIEDZ