Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
5615 The Knight
Autor Wiadomość
Hasky128 
kupię czas...

Wpisy: 122
Wysłany: 2008-05-21, 23:53   

Wiem, że wkraczam w stary wątek, ale muszę się pochwalić:D
Otóż po raz pierwszy od ponad 10 lat dostałem nie Technic'sowy zestaw:D A nawet dwa(drugi to królewska kusza)!!
Zawsze chciałem mieć coś z Castle, ale nikt mnie nigdy nie słuchał i zawsze dostawałem Technic:P Zestawik uważam za świetny start dla kogoś takiego jak ja:) Brakuje mi tylko piórka na hełmie i otwieranej przyłbicy, ale jakoś to przeżyję!

szarikm 
Adminus Emeritus

Wpisy: 1294
Wysłany: 2008-05-22, 00:14   

Hasky128 napisał/a:
Otóż po raz pierwszy od ponad 10 lat dostałem nie Technic'sowy zestaw:D
Gratuluję :)

Adrian 
LEGO Royal Knights

Wpisy: 103
Wysłany: 2008-05-22, 15:26   

Wczoraj również nabiłem ten zestaw oraz 7090

Po połączeniu tych 2 zestawów powstają 4 naprawdę porządnie uzbrojone postacie :)

Wracając do tematu. Z zestawu 5615 można teoretycznie stworzyć 2 rycerzy. Jednego normalnego z części z tego zestawu, a do drugiego wystarczy wyłącznie zwykły minifig. Uzbrojenie oraz hełm pozostają z tego zestawu. Duża liczba akcesoriów to spory plus tego zestawu.

Jeżeli komuś zależy na akcesoriach do rycerzy jak najbardziej polecam ten zestaw.
Szczególnie, że jeszcze za taką cenę.... :)

Ex3qtor 
VIP
Szkieletofan

Wpisy: 452
Wysłany: 2008-05-22, 15:31   

Tak skoro już jesteśmy przy temacie: nie wiem, czy tak jest we wszystkich, ale na pewno w warszawskich Carrefourach - otóż oszaleli tam jakiś czas temu i za jednego rycerza życzą sobie uwaga uwaga... 30,60 zł :-( czyste szaleństwo, jak to zobaczyłem, to nie wiedziałem śmiać sie czy płakać... tak ostrzegam, gdyby ktoś się miał przez przypadek naciąć.
Set kupiłem wcześniej, i oczywiście uważam, że obecnie to chyba najlepszy army-builder, jaki jest.

KUKUS 
VIP

Wpisy: 852
Wysłany: 2008-05-22, 15:36   

X3qtor napisał/a:
Tak skoro już jesteśmy przy temacie: nie wiem, czy tak jest we wszystkich, ale na pewno w warszawskich Carrefourach - otóż oszaleli tam jakiś czas temu i za jednego rycerza życzą sobie uwaga uwaga... 30,60 zł

... może oni spuszczą ceny po 1 czerwca :P tak z reguły bywa, że przed jakimiś ważnymi okazjami ceny zestawów idą drastycznie w górę (np. na gwiazdkę) ....

Ex3qtor 
VIP
Szkieletofan

Wpisy: 452
Wysłany: 2008-05-22, 16:54   

KUKUS napisał/a:
X3qtor napisał/a:
Tak skoro już jesteśmy przy temacie: nie wiem, czy tak jest we wszystkich, ale na pewno w warszawskich Carrefourach - otóż oszaleli tam jakiś czas temu i za jednego rycerza życzą sobie uwaga uwaga... 30,60 zł

... może oni spuszczą ceny po 1 czerwca :P tak z reguły bywa, że przed jakimiś ważnymi okazjami ceny zestawów idą drastycznie w górę (np. na gwiazdkę) ....

Sensowne, ale mi się wydaje, że to ma związek z tym, że akurat rycerz im schodził - pozostałe impulsy są na poziomie cenowym ok. 11,99 -12,59 zł czy jakoś tak. Tylko na to tak podnieśli cenę. W każdym razie zabili sobie sprzedaż czymś takim, chyba, że liczą na mało uważnych klientów (co też jest bardzo możliwe).

Adrian 
LEGO Royal Knights

Wpisy: 103
Wysłany: 2008-05-22, 18:41   

X3qtor napisał/a:
pozostałe impulsy są na poziomie cenowym ok. 11,99 -12,59 zł czy jakoś tak.

W Auchanie w Sosnowcu jest ten zestaw nawet za 11,98zł :D

V1 
VIP

Wpisy: 2532
Wysłany: 2008-05-22, 21:24   

W-wa Leclerc i Karfur - wszystkie 'Impulsy' od 11.90 do 12 zł.

Vlado 
VIP

Wpisy: 145
Wysłany: 2008-07-12, 01:39   

Wiem, że odgrzewam stary wątek, ale muszę...
Czuję się w obowiązku poinformować, że Carrefour (przynajmniej ten praski) zmienił swoją politykę cenową.
Dzisiaj (a właściwie już wczoraj) byłem w Carrefourze i okazało się że zestawik kosztuje teraz 8,90 PLN.
No cóż... z jednej skrajności w drugą. :)

I na sam koniec dodam tylko, że zestawik jest bardzo fajny. Duży plus za dodatkową zbroję i hełm.

Kirysowaty 
Książę Elfów

Wpisy: 631
Wysłany: 2008-10-05, 18:11   

Ostatnio nabyłem ten zestaw i jestem trochę niezadowolony. Mianowicie: aż 3 z 5 brązowych round bricków uległy pękły podczas próby przyczepienia ich w odpowiednim miejscu. Jak w chińskich podróbach. W ogóle plastik użyty do produkcji nowych klocków wygląda inaczej, niż w starych zestawach. Obejrzałem uważnie posiadane już przeze mnie round bricki i żaden nie był uszkodzony.

Bardzo podobają mi się za to srebrne elementy zbroi i "łapki", które okazują się bardzo przydatne. To, co lubię w nowym Castle, to mniej więcej jednolite umundurowanie i uzbrojenie żołnierzy, dzięki czemu można zebrać nieźle prezentującą się małą armię.

Hippotam
[Usunięty]

Wysłany: 2008-10-05, 18:14   

Mozesz zrobić zdjęcie i mi przesłać? Przekażę dalej, a ty niezaleznie zareklamuj poprzez stronę LEGO.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu