7620 Indiana Jones Motorcycle Chase

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Robson
Posty: 709
Rejestracja: 2006-08-31, 21:57
Lokalizacja: Łódź-Bałuty
brickshelf: robson1903
Kontakt:

 

#16 Post autor: Robson »

ImpreSariO pisze:W tym sklepie można już kupić pierwsze cztery zestawy z Indianą. 7620 za 52zł to już przystępna cena. Trzeba jednak brać pod uwagę koszty wysyłki. Jest tez pewna nie jasność ponieważ na stronie głównej podane jest że zestawy te są dostępne a w linku który podałem że jeszcze chwilowo brak towaru.
Ale w tym sklepie jeszcze wchodza w gre negocjacje :D A ja to wiem bo to mój ulubiony sklep:D zawsze ma wszystko jako jeden z pierwszych i po cenach dobrych :D
Cb1100RR

Awatar użytkownika
Piterko
Posty: 533
Rejestracja: 2008-08-23, 09:33
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
brickshelf: piterkotm

 

#17 Post autor: Piterko »

Podczas podróży po domu towarowym, mając trochę pieniędzy, pokusiłem się o kupno zestawu. Cena przeraża - 64 zł - ale połowę tego kosztuje pewnie licencja (dla porównania - helikopter policyjny 54 zł, oczyszczarka city 34 zł, ciężarówka z podnośnikiem 116 zł).
Budowa zleciała szybko. Bardzo dobre są te motorki, przynajmniej jakaś odmiana od starych, małych motorków police. Jednak to, że w zestawie główną częścią do budowania jest siodło motoru to nie wybaczę. Budka celnika jest po prostu prymitywna! Jeszcze mają czelność dawać na pudełku rysunek, jak to szlaban jest ruchomy - proste rozwiązanie ale bez przesady, żaden "ficzer".
Mam też zastrzeżenia do umiejscowienia bicza Indyego. Nie wchodzi zbyt łatwo w "rączkę" a źle umieszczony, obciera koło. No i sam bicz - dobry, rozciągliwy ale trzeba go długo przystosowywać, bo wraca do pierwotnego stanu.
Minifigi - Indy jest idealny, Henry ma świetnie odwzorowaną główkę i rzadki, szary hełm podróżnika (taki ma jeszcze Beloq a tak to nie kojarzę w tym kolorze), Niemiecki motocyklista jest taki jaki być powinien - czyli randomowy xD

Parę przydatnych części w kolorze teal, fajne nowe skrzynki (ale nie trzymają black tilesów jak trzeba), motory dobrze zrobione. No i obecna cena.

tak 6-7/10. Same motorki dają sporo zabawy i spokojnie można je by było sprzedać bez tej budki.

meitner99

#18 Post autor: meitner99 »

Piterko pisze:(ale nie trzymają black tilesów jak trzeba)
Też kupiłem niedawno ten zestaw i mam podobny problem, ale doszedłem do wniosku, że to nie wina skrzynek ale tilesów ponieważ jeden się trzyma dobrze a jak wymieniłem ten drugi na inny to też pasowało.

ODPOWIEDZ