[MOC]Mysliwy

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#16 Post autor: Bobofrutx »

Jest wypasiony :D I podstawka też jest super, te czaszki xD Wydaje mi się że zrobiłeś mu za niskie czoło;P predator ma wyższe, ale może mi się tylko wydaje.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

yasq

Re: [MOC]Mysliwy

#17 Post autor: yasq »

!!!!!!!!! za przeproszeniem, Jaja se robisz??!! Ty to zbudowałeś??

Dobra młody jestem i się nie znam, ale jestem fanem predatora i mogę powiedzieć że to co zrobiłeś jest genialne!!!!

Szacunek, podziw itd, jak dla mnie rewelacja

Takie pytanie: skąd albo inaczej z jakiej serii są te kremowe klocki i te czarne macki??

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#18 Post autor: Kubrick »

yasq pisze:Ty to zbudowałeś??
Musisz sie ejszcze sporo nauczyc o ludziach na tym forum ;)

A Predator (czy jak mu tam - w tej dziedzinie jestem ignorantem totalnym, bo nie lubie filmow na podstawie komiksow) jest paskudny, ochydny, oblesny... tak trzymaj Zumbi, jest dokladnie taki, jak powinien ;)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

yasq

#19 Post autor: yasq »

Kubrick pisze:
yasq pisze:Ty to zbudowałeś??
Musisz sie ejszcze sporo nauczyc o ludziach na tym forum ;)
No właśnie z przykrością muszę stwierdzić że patrząc na to dzieło, jakakolwiek moja budowla wygląda blado, ba raczej utwierdza mnie w przekonaniu że nie potrafię budować:(

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#20 Post autor: Kubrick »

Mialem na mysli raczej to, zebys sie nie dziwil,ze Zumbi tak buduje ;) Do wysokiego poziomu dochodzi sie z czasem, wiec w koncu tez nauczysz sie budowac tak, ze inni beda zbierac zeby po podlodze :)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#21 Post autor: Jerac »

Uoaaależpaskud!

Nie powiem żeby mi się to podobało... ale technicznie (i artystycznie) to prawdziwe arcydzieło. Tylko plasmacastera brakuje :)

Awatar użytkownika
flauma
Posty: 57
Rejestracja: 2006-12-30, 20:36
Lokalizacja: Katowice

#22 Post autor: flauma »

Słodka mordka :D Alieny i Predki sa ogólnie bombowe chociaz ta nowa mieszanka predo-alien tez niczego sobie. Świetny!
"rączki do góry"

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#23 Post autor: smyk »

Hmmm...
buldog, czy co?

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#24 Post autor: martinbb »

Co jak co... ale Misterzumbi w tym dziale? :D Z tak piękną pracą? :D Nie no... ;)
Predator piękny jak nigdy dotąd ;) - bracia Arvo niech się schowają ;)


Jak jeszcze V1 zacznie myśliwce konstruować to pakuje grabki i wiaderko ;)
Inspired by NavySEALs

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1476
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#25 Post autor: Misterzumbi »

Kubrick, Predator to nie film na podstawie komiksu, najpierw byl film z Arnim, potem drugi a potem dopiero w 91 roku komiks ktory opowiada historie brata Dutcha (granego w pierwszym filmie przez Schwarzeneggera) a potem jescze jeden i jescze jeden itd. Potem byl crossover z Alienem bo w drugiej czesci widac jak Predator chowa czaszki do szafki i tam jest tez czaszla Aliena (oba fily to FOX), i dopiero potem jakze genialny AVP 1 i AVP2... O grach nie wspomne...

Bezowe klocki to 99% z jakiego Creatora z Lwem, a macki z takiego malego zestawu z Alphateam...

EDIT:

Jerac, nima blastera bo jak se zdejmnie maskie to mu ten blaster nic wnincej nieda, jakoze instrumenty do celowania sa podlaczone do maski (ktorej tez nie zbuduje bo po co?)... A pozatym cala aparatura jest podlaczona do tego garba ktorego on ma na plecach (i w ktorym znajduje sie "first aid kit"- tak ogladalem ten film do obrzydzenia, nie udalo sie) takze musial bym dobudowac jakies 4-6 brickow do calej wysokosci popiersia, a zwyczajnie mi sie nie chce...
Ostatnio zmieniony 2008-01-31, 09:09 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Conrack1410

#26 Post autor: Conrack1410 »

myślę ,że nie ma tu czego dobudowywać :-)

co do filmów o predatorze to Predator 1 jest bardzo dobry , dwójka troszkę słabsza ale też niezła natomiast Alien versus Predator 1 to według mnie totalna klapa :-) Dwójka jest o niebo lepsza

a co do gier o naszym popularnym bohaterze to są śwetne - zwłaszcza dwójka gdzie predator dysponuje dużo lepszym "orężem"


teraz wystarczy tylko czekać na kolejną pracę - tym razem popiersie Aliena :-)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1476
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#27 Post autor: Misterzumbi »

Nie. ARVO zbudowali Aliena jak sie nalezy. Niema zadnego powodu zeby nawet probowac. Strata czasu. Moze bym sie pokusil o krolowa, ale naprawde, nie chce mi sie.

Co do filmow jestem nie do przekonania. Pierwszy Predator jest dla mnie pod kazdym wzgledem najlepszym filmem pod sloncem (polecam Special Edition DVD w wersji amerykanskiej, ale niestety nie mozna jej juz chyba nigdziej kupic), drugi bardzo lubie. AVP jest genialny bo zrobili go ludzie ktorzy kochaja komiksy i filmy. Sam fakt ze Bishop Weyland bawi sie nozem w AVP jest znakiem ze ludziom sie chcialo robic ten film, a to ze ladownia statku jest dokladna kopia ladowni SULACO to tez nikt jakos nie zauwazyl... FILM JEST SUPER, do orginalnego Alien 2 i Predatora nie umywa sie, ale mysle ze nawet nie probowali stwarzac czegos lepszego. I chwala im za to...
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#28 Post autor: Sariel »

A właśnie - abstrahując od MOCa przed którym można tylko przyklęknąć - widział ktoś AvP2?
Ostatnio zmieniony 2008-01-31, 11:35 przez Sariel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#29 Post autor: KUKUS »

Przydałby mi się taki do pokoju ;) Żadne słowo nie opisze w całości piękna tej konstrukcji. Z MOC-a bije jakaś przytłaczająca aura. Geniusz ukazany w 100%.

Awatar użytkownika
flauma
Posty: 57
Rejestracja: 2006-12-30, 20:36
Lokalizacja: Katowice

#30 Post autor: flauma »

Ja widzialam AvP2. nawet ciekawe , troszke akcji, calkiem calkiem ta hybrydka z alienko -predka powstala. A mordka moze byc od buldoga taka duza....
"rączki do góry"

ODPOWIEDZ