[MOC] Ruchoma siedziba

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

[MOC] Ruchoma siedziba

#1 Post autor: Jantin »

- ZOO robi przeprowadzkę? Żaden problem, podstawimy konwój.
- Dzieciaki krzyczą o nowy plac zabaw, a żadna firma kurierska nie chce go przewieźć z USA? Dostarczymy pod dom.
- Wielka szklana kula nie weszła do bagażnika? Do naszego wejdzie.
- Kupiłeś prom kosmiczny na Allegro? Przywieziemy razem z wyrzutnią.
- Co przewieźć? Tonę materiałów budowlanych? Tylko tyle? No cóż, coś wymyślimy, klient nasz pan...

No właśnie. Bricktransport Tycoon, potężna i dość niekonwencjonalna firma transportowa. Zamiast floty TIRów utrzymują kontakt z większością wynalazców w kraju - zarówno profesjonalistów z renomowanych instytutów technicznych, jak i amatorów, trzymających antygrawitator w stodole. Dzięki temu mogą przewieźć właściwie wszystko, co możliwe w specjalnie zaprojektowanym pojeździe. Oczywiście nic za darmo - niektóre ładunki wymagają bardzo specjalnego traktowania i profesjonalny pojazd może kosztować chore pieniądze. A interesu nie prowadzi się dla frajdy, więc i jakaś prowizja dla firmy musi być. A na co ta prowizja idzie? A choćby a utrzymanie kilkunastu "oddziałów polowych" firmy, takich jak ten. Czterech ludzi dostaje 2 auta i składany dom, i zasadza się niedaleko wynalazcy, któremu akurat przypasowało dane zlecenie, pilnując, żeby wszystko było zgodnie z wytycznymi.
MOCyk przedstawia wyposażenie właśnie takiego "oddziału polowego":
Obrazek
Obrazek
No i było miło, to teraz Od Autora:
Nie lubię tego modelu. Na pierwszy rzut oka wszystko fajnie, ale szczegóły to tragedia. Miał być Land Rover Defender, wyszło takie coś. Pewnie spowodowane jest to usilnymi próbami klocków żeby nie dać się poskładać tak, jak chcę i tym, że wykańczać musiałem jeszcze dziś, spieszyło mi się i odstawiłem festiwal nieprofesjonalizmu.
W każdym razie: Skromna galeryjka, czekająca na ocenzurowanie, i czekam na komentarze.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#2 Post autor: Kubrick »

Jantin pisze:Miał być Land Rover Defender, wyszło takie coś.
ARO 244 :D
Obrazek
Tylko mu lampy dac prostokatne, albo podwojne okragle i bedzie ;)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#3 Post autor: M_longer »

Coś cienko widzę cztery minifigi pracujące wewnątrz tego budynku ;)

Czy to nie miała być kwatera główna firmy?
Bo sam napisałeś że to jeden z 'oddziałów polowych'.

ODPOWIEDZ