[MOC] CR&PPE

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] CR&PPE

#1 Post autor: Misterzumbi »

Zeby wasz juz calkiem zanudzic postanowilem podrzucic jescze dwa Hot Rody :D...

Obrazek

A tak na serio, wcale nie planowalem, ale jakos tak wyszlo, Purple People Eater stal sobie ponoc od grudnia mniej wiecej rozbabbrany, a tego drugiego znalazlem przypadkiem jak zbieralem zdjecia do Road Zombie, iiii tak jakos wyszlo, jeden wieczor i fups, gotowe...
A wszystkiemu winny jest Piotrek bo wpadl na pomysl jak robic Slicki z Lego, i tak po chamsku mu je zwinalem...

Do rzeczy, Purple People Eater to kawal historii, byl hotrodem juz od conajmniej 1959 roku, obecnie nalezy do Markyego z Shifters cc i co jakis czas mozna go zobaczyc i uslyszec na Viva Las Vegas... Kiedys probowalem go zbudowac, ale znalem tylko jedno zdjecie i co prawda mialem go dosc dlugo w witrynie, ale wypadl z kolekcji tym bardziej ze poza kolorem niemial nic wspolnego z prawdziwym samochodem. Teraz wiem wiecej i mam chyba z 10 zdjec ;D... Niestety Marky sie nie kwapi zeby obfotografowac to pudlo a szkoda. Klockowo niema specjalnych "patentow"... Przednie kola, i gazniki to chyba wszystko, reszta jak zwykle, SNOT i wyprobowane techniki... gdyby nie silnik mozna by krzyknac NUDYYYY! Ah, jedyne nad czym siedzialem baaardzo dlugo to niby banalne nagiecie silnika do tylu jak w prawdziwym :D... Ehhh, nie miala baba klopotu...

Tutaj mozna go uslyszec i obejrzec:

http://www.youtube.com/watch?v=MDeOZZqu ... re=related

Zdniencie:

Obrazek

Na dokladke zrobilem pare zdjec z motorkiem Vauenisa, prawda ze slicznie sie uzupelniaja?

Obrazek

Obrazek



Drugi w kolejce to Catrod. Orginal zostal zbudowany przez kolesia ktory zalozyl strone www.hazardeouswastecarclub.com i jest absolutnie psycholski. Zeby nim jezdzic gosciu zwija szmaciany dach i wystawia glowe ponad silnik...

Obrazek

Obrazek

Tym razem nima chyba zadnego patentu. Ot Hotrod... Sliczny kolor, zolty bardzo ladnie pasuje do brazu :D...

Obrazek

Obrazek

Wiecej zdjec nie linkuje bo Galeria jest juz dostepna...

Tutaj CATROD:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=303774

Tutaj PURPLE PEOPLE EATER:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=303781

Zdjecia sa takie sobie... Niema ani troche slonca od wczoraj leje prawie bez przerwy...

Zdrowko

Adam
Ostatnio zmieniony 2008-02-26, 18:09 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 3 razy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#2 Post autor: Mikolaj »

Wspaniałe:) Bardzo podobają mi się te chromowane częsci (zwłaszcza trapa w PPE) oraz silniki (zwłaszcza rury zrobione z lornetek) Lepszy ten fioletowy, brązowy jest jakoś za nisko zawieszony, koła mu wiszą chyba z przodu:)
Ostatnio zmieniony 2008-02-26, 18:48 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#3 Post autor: Sariel »

Panie kierowco, to którego HR wystawia pan w końcu na MOC miesiąca? :)

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 709
Rejestracja: 2006-08-31, 21:57
Lokalizacja: Łódź-Bałuty
brickshelf: robson1903
Kontakt:

 

#4 Post autor: Robson »

Oczywiście całość świetnie dopracowana jak na tak małą skale. Czy mi sie zdaje czy na drugim zdjęciu widzę że tylne koła przylegają do podłoża i karoseria a przednie lekko wiszą nad ziemią ... ?
Cb1100RR

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#5 Post autor: Misterzumbi »

Panie kierowco, to którego HR wystawia pan w końcu na MOC miesiąca? :)
Nie wiem.. Zadnego?
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Pietruch
Posty: 1379
Rejestracja: 2004-12-25, 17:06
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Pietruch-15

 

#6 Post autor: Pietruch »

Misterzumbi pisze:Zadnego?
Zła odpowiedz. ;)

Wszystkie są piękne, przepiękne, cudowne, Boskie...
Nie będę nic więcej pisał, bo nie lubię się powtarzać.
Pozdrawiam,
Maciej

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#7 Post autor: pitrek02 »

Ciesze się, że wykorzystałeś moje opony. :)
(...)ale wymyśliłem już leprze, całkiem gładkie... (zobaczycie w sobotę). :P
Niedługo będę nazywany ,,Dębica"...
Natomiast w ramach rewanżu, skopiuje chłodnicę z Catroda. Ok?
Do purpurowego nie mam żadnych ale, jest po prostu rewelacyjny!!
Natomiast poczepiam się kota. Otóż, nie podobają mi się jego rury wydechowe. Wiem, że takie ma oryginał, ale z lego nie wyglądają za dobrze (ale to moje zdanie).
Po za tym jest świetny.

Pozwól proszę, że po raz kolejny wtargnę w weekend na Twoje podwórko!! ;)
Mam już kabinę a silnik już jest zbudowany w mojej głowie...

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 2008-02-26, 20:06 przez pitrek02, łącznie zmieniany 2 razy.

Piekny

#8 Post autor: Piekny »

Dzizas oba są niesamowite,poraża mnie ilość detali w tak małych konstrukcjach,ehh...piękne.


Best regards.
Piekny.

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#9 Post autor: TruckeR »

Publikujesz ostatnio tyle tego, że już sam nie wiem co, jak i po co budować.. Chociaż tyle, że nie budujesz dużych ciężarówek. Absolutne mistrzostwo, potrafisz tak zagrać detalami, że aż mnie zatyka. Piękne.
Ostatnio zmieniony 2008-02-26, 21:18 przez TruckeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#10 Post autor: Kubrick »

TruckeR pisze:Chociaż tyle, że nie budujesz dużych ciężarówek.
do czasu, na pewno ;)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#11 Post autor: ImpreSariO »

Misterzumbi pisze:Zeby wasz juz calkiem zanudzic postanowilem podrzucic jescze dwa Hot Rody :D...
To razem w tym miesiącu jest ich osiem. Jeszcze dwa i dostanę uczulenia. Tak na serio to wyszły ci jak zwykle doskonale. Catrod bardziej mi się podoba. Jak sam trafnie zauważyłeś, kolor jest śliczny i świetnie komponuje się z żółtym. Model w realu jest niesamowicie odjechany. Gdy pokazałeś na forum Road Zombie naszła mnie nieodparta chęć zrobienia swojego. Coś tam sobie zacząłem dłubać. Teraz jednak gdy oglądam oba te klejnociki zdecydowałem że nie będe niczego sobie takiego dłubał bo nie potrafię. Postanowiłem że zrobię swojego pierwszego HR dopiero jak wstanę jakiegoś pięknego poranka i pierwsze co pomyśle to - od dziś zacznę budować Hota który zdobędzie uznanie samego Adama. Mam nadzieje że dożyję tej chwili. Do tej pory życzę ci całej masy tak świetnych modeli a nawet lepszych.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#12 Post autor: V1 »

Piękne (i faktycznie ładnie się uzupełniają :)
Oba wózki czadowe, ale myślę, że Cat jest lepszy (jak Piotrek zauważył - wyszedł Ci w nim ujemny prześwit :)
Purpurowy ma tak groteskowo rozbudowany silnik, jakby to coś na niego spadło.
Szczególnie mi się podoba niezwykły patent na mocowanie tych trzech lornetek, mocowanie przedniej osi w PPE, i szprychowane koła z białymi bokami.
\/1 ______________

hubertsumo

#13 Post autor: hubertsumo »

Bardzo lubie hot rody, a twój PPE jest po prostu piękny i świetnie oddaje charakter pierwowzoru. Też chciał bym umieć kiedyś tak budować, na razie pozostaje mi robić swoje, wstawiać tutaj na forum i próbować poprawić niedociągnięcia jakie znajdziecie.

ODPOWIEDZ