[MOC] Furgonetka

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

[MOC] Furgonetka

#1 Post autor: TruckeR »

Dzień dobry.

Każdy szanujący się gang musi mieć pojazd, którym będzie się poruszać, to jasne jak Słońce. Grupa Nadwołżańskich Gierojów też powinna mieć własny samochód. Pojazdy motorowe są jednak z reguły dość drogie, ale wszystko da się zrobić, trzeba tylko wiedzieć jak. A więc posłuchajcie..
Obrazek


A było to tak. Zaczęło się od zwołania kolejnego zebrania grupy. Ot, zwykłe, nudne posiedzenie, w trakcie którego Marcus się produkuje, jedna osoba słucha, reszta śpi, pije lub rozwiązuje krzyżówki. Gdzieś w połowie pogadanki szef zapowiedział potrzebę nabycia samochodu..
Obrazek

Opowiedział członkom swojej grupy o starej furgonetce leżacej na złomowisku Władka..
Obrazek

Następnego dnia sam próbował kupić tą, jak się później okazało, nie wartą złamanego rubla kupę złomu, lecz nie udało mu się - Marcus nie miał aż tak dobrego daru przekonywania (jak więc udało mu się zwerbować aż 5 ludzi - nie mam pojęcia).
Obrazek

Do akcji ruszyli więc Iwan i Dymitr. Iwan załatwił dokument, świądczący o bezprawnym istnieniu złomowiska Władka, miał też film, na którym nagrano jak Władek korumpuje pewnego ważnego polityka. Za to Dymitr zaczął straszyć biednego właściciela szrotu swoimi koneksjami politycznymi, użył też swojego słynnego daru przekonywania..
Obrazek

Potem do roboty wkroczył Fiodor, grożąc Władkowi wiertarką udarową.
Obrazek

Władek miał jednak doskonale rozwinięty instynkt samozachowawczy, więc szybciutko uciekł ze swojego złomowiska, zgubił nawet swoją niebieską czapeczkę.
Obrazek

Potem Jurij pożyczoną ciężarówką przetransportował furgonetkę do siedziby bandy, a Siergiej wysadził resztę złomowiska, aby zatrzeć wszystkie ślady - nie od dziś wiadomo, że Władek miał na skłądzie trochę starych bomb.. Nastepnie przystąpiono do renowacji furgonetki. Wspólnymi siłami...
Obrazek
...doprowadzono furgonetkę do stanu używalności. Ma przyciemniane szyby, gustowne okienko na dachu, sportowe opony i charakterystyczne trąbki na dachu. Zadanie wykonane.
Obrazek

Obrazek
W miarę możliwości wykorzystałem umiejętności wszystkich osób z drużyny, na zdjęciach nie przedstawiłem jednak 'dzieła' sapera i kierowcy.

Pierwszy obrazek jest linkiem do galerii. Thumbnaile prowadzą do większych zdjęć. Licze na komentarze! :-)
Ostatnio zmieniony 2008-03-01, 17:41 przez TruckeR, łącznie zmieniany 2 razy.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#2 Post autor: martinbb »

Jak oni się tam wszyscy pomieszczą? :D
Co do pojazdu nie mam zastrzeżeń, poprawny :)

Banda się powinna nazywać "Sardynki" :D
Inspired by NavySEALs

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#3 Post autor: M_longer »

Całość jak najbardziej prawidłowo wykonana, tylko...

Gdzie zgubili lusterka?
Przecież to autko nie ma tylnej szyby, więc w grę wchodzi tylko jazda do przodu? :P

I JAK oni tam się mieszczą?
Czyżby część bandy miała podróżować trzymając się tych trąbek? ;)

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#4 Post autor: TruckeR »

Niestety, nie miałem już pomysłu jak zrobić lusterka, jakoś nie mogłem już nic fajnego wymyślić. Dlatego też aby jechać do tyłu trzeba wyglądać przez okienka.. O tylnej szybie nawet nie pomysłałem. A jak sie mieszczą - przecież nawet do malucha można wcisnąc z 10 osób ;D Ale owszem, wyszedł mi taki trochę komiksowo skrócony..
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#5 Post autor: Kubrick »

TruckeR pisze:przecież nawet do malucha można wcisnąc z 10 osób
moj rekord: 7 osob + pies kuzyna
Fajnie opowiedziana historyjka pochodzenia maszyny :)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#6 Post autor: Bobofrutx »

Chyba jest zamały, cała drużyna nie wiejdzie;P
Mam pytanko. Czy prezentując pojazd, każdy musi wymyślić chistoryjkę opisującą zdobycie pojazdu, tak jak to zrobił TruckeR??


Ciamek: Koszmar!
Ostatnio zmieniony 2008-03-02, 00:42 przez Bobofrutx, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

prasel

#7 Post autor: prasel »

Gang Sardynki??
Ładna konstrukcja!

mer

#8 Post autor: mer »

TruckeR pisze:A więc posłuchajcie..
Czy ktoś tu czyta Cejrowskiego? ;)

Historyjka bardzo fajnie pomyślana, ale co z ustawą o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi? :P

Miłe dla oka autko, przypominające na pierwszy rzut oka (i każdy kolejny) furgonetkę straży pożarnej.

ODPOWIEDZ