[MOC] Może tatuaż?

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
crises

[MOC] Może tatuaż?

#1 Post autor: crises »

Kto chętny na tatuaż?
Obrazek
Nabieram coraz większą chętkę na robienie własnych korpusików i buziek. Tylko papier kupić. Tutaj wykorzystałem fragmenty naklejek z innych zestawów.

Piekny

#2 Post autor: Piekny »

Co do scenki mam mieszane uczucia...
Leżanka i stołeczek fajny ale tak:czemu koleś do tatuowania pleców ściągnął też majty?:D Tłumaczyć to co prawda może tłumaczyć to fakt ze koleś,tatuażysta wygląda jak bywalec błękitnej ostrygi (oraz red axle ;] ) Dwa to czym ze go tatuuje? Latarką? Przecież nawet home-made maszynki tak nie wyglądają xD Brakuje jakiegoś kabelka od maszynki do zasilania np. prostownika czy czegokolwiek.
(Wiem bo sam mam tatuaż i w świecie tatuowania się orientuje)
Po poprawkach scenka mogła by być naprawdę świetna.


Best regards.
Piekny.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#3 Post autor: szarikm »

crises, czy ten Pan czasem nie był w domu uciechy (V1?) :D Bródka ta sama, nawet axel 2L pod leżanką się znalazł :D
Ostatnio zmieniony 2008-03-05, 23:03 przez szarikm, łącznie zmieniany 1 raz.

crises

#4 Post autor: crises »

Piekny pisze:czemu koleś do tatuowania pleców ściągnął też majty?:D
No wiesz...
Piekny pisze:Dwa to czym ze go tatuuje? Latarką?
Dla ścisłości - pochodnią.
szarikm pisze:czy ten Pan czasem nie był w domu uciechy (V1?)
Jaki dom uciech masz na myśli?

Polubiłem tego pana, a czerwony axel jest sygnałem, że scenka nie jest do końca poprawna politycznie.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#5 Post autor: szarikm »

crises pisze:
szarikm pisze:czy ten Pan czasem nie był w domu uciechy (V1?)
Jaki dom uciech masz na myśli?
Polubiłem tego pana, a czerwony axel jest sygnałem, że scenka nie jest do końca poprawna politycznie.
O taki dom: http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=4445 :D i to nawet spod jednej ręki wyszło....

crises

#6 Post autor: crises »

szarikm pisze:O taki dom: http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=4445 :D i to nawet spod jednej ręki wyszło....
Zgadza się, to ten sam bohater. Zmyliło mnie to "V1". Myślałem, że Vaueins jakiś dom uciech zbudował, o którym nie wiem.
Jak wyżej pisałem ludzik mi się na tyle spodobał, że pewnie jeszcze wystąpi kilka razy. W tej scence zmieniłem mu tylko główkę z wikingowej na strażakową.

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2554
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#7 Post autor: V1 »

Czerwony podłużny kształt na pewno nie znalazł się pod kozetką przypadkiem :) Ileż to radości dla widza ! :)

Symboliczna, lecz fajna scenka. (Choć nie jestem pewien czy gdybym nie wiedział że chodzi o tatuaż, to zorientowałbym się po wspomnianej 'latarce'. Może śrubokręt podłączony nitką do jakiegoś agregatu?)
\/1 ______________

ODPOWIEDZ