[MOC]Na poczcie

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jantin
Posty: 473
Rejestracja: 2006-08-23, 08:37
Lokalizacja: Warszawa

[MOC]Na poczcie

#1 Post autor: Jantin »

Właściwie, to nie do końca na poczcie, a w oddziale przesyłek linii kolejowych, o czym świadczy ubiór ludzika. MOCyk jest zbiegiem okoliczności a) - Hippotam zaprezentował pingwiny ze skuterem na gąsienicach b) Na PiZ etap 2 buduję coś industrialnego, gdzie zastanawiałem się, czy by wózka widłowego nie wrzucić i c) kupiłem mini-statyw i koniecznie chciałem go wypróbować. To tyle gadania oto jest:
Obrazek
ObrazekGaleria
Czekam na komentarze.
Ostatnio zmieniony 2008-03-10, 14:39 przez Jantin, łącznie zmieniany 1 raz.

crises

#2 Post autor: crises »

Zgrabna winietka - fajne paczki i ładny (chyba) wózek widłowy. Piszę "chyba", bo niezbyt dobrze go widać. I to jest według mnie mankament tego zdjęcia. Jest trochę źle skadrowane. Obniż trochę aparat, pokaż wózek z boku i wyprostuj zdjęcie (tak żeby filar był w pionie). Teraz wszystko zjeżdza w prawy dolny róg.
Nie wiem jakie są zdjęcia w galerii, więc możliwe, że tylko to jedno ma te mankamenty.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#3 Post autor: martinbb »

No faktycznie, zdjęcia z takiej perspektywy przy winietkach niezbyt pasują, utrzymanie w pionie wskazane ;) Co do samej scenki - jest prosta :)
I być może patent gąsienicowy Hipcia jest fajny, to do wózka widłowego nie pasuje ;)
Inspired by NavySEALs

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#4 Post autor: Bobofrutx »

[b]martinbb[/b] pisze:I być może patent gąsienicowy Hipcia jest fajny, to do wózka widłowego nie pasuje ;)
Też mi się tak zdaje.

Sympatyczna scenka ;)
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#5 Post autor: spacelord »

gąsienice są ciekawe, reszta trochę mniej ;)

ODPOWIEDZ