[MOC] Kradzież czołgu - PiZ Etap 2

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#16 Post autor: TruckeR »

pit pisze:Po pierwsze wieża - chyba trochę za wąska, na pewno za kanciasta i schowałbym ten "obrotowy" klocek, żeby wieża ślizgała się po pancerzu (mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi).
Całkiem możliwe, kanciastośc wiezy omawiałem już wcześniej. Zastanawiałem się, czy by tego nie zrobić za pomoca slope'ów, ale nie miałem pomysłu jak to wykonać. Poza tym nie mogę wpuścić obrotnicy głębiej - jak sam zauważyłeś ZSU nie jest wytileowane, więc wieża nie mogłaby się obracać. A nie używałem kafelków, bo po prostu ich nie mam w takiej ilosci. Dlatego kafelkami zakryłem tylko to, co mogłem..
pit pisze:Znowu zadzierasz z castlowcami. Uważaj, bo wyślą do Ciebie dzikie hordy szkieletorów...
No tak, znowu wszystko moja wina ;-D

Dzięki za komentarze! :-)
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#17 Post autor: V1 »

Podwozie działa jest świetne. Mógłbyś tylko bardziej dopracować wiezyczkę i lufy, oraz kolorystykę - dobór odcieni szarości wydaje się dosyć przypadkowy. Wtedy byłoby naprawdę doskonale.
\/1 ______________

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#18 Post autor: TruckeR »

V1 pisze:Podwozie działa jest świetne.
Dziękuję!
V1 pisze:Mógłbyś tylko bardziej dopracować wiezyczkę i lufy, oraz kolorystykę - dobór odcieni szarości wydaje się dosyć przypadkowy.
Nad tym będę pracował. Może w końcu odważę się na T-55? Kolorystyka jest taka, żeby pokazać, że ten ZSU już tak bardzo nowy nie jest (ew. że to resztki kamuflażu), poza tym nie chciałem zużywać wszystkich jasnoszarych klocków.. :-)
V1 pisze:Wtedy byłoby naprawdę doskonale.
Nooo, będę się starał!
Ostatnio zmieniony 2008-03-18, 11:14 przez TruckeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

ODPOWIEDZ