[MOC] Łowca

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

[MOC] Łowca

#1 Post autor: spacelord »

W przyszłości
- w świecie bez radości
Życie
- niewiele jest lepsze od nicości
Wszędzie ciemności dominują
- a Łowcy POLUJĄ!

Obrazek
Obrazek


Może nie jest to konstrukcja świąteczna, ale co tam - zainspirował mnie kosmiczny pająk :)
dodatkowo na PiZ zbudowałem sobie cyborga, który bardzo mi się spodobał - a teraz dobudowałem mu pojazd :)

Galeria (można wpisywać końcówki obrazków od 00 do 13).
GALERIA
Ostatnio zmieniony 2008-03-23, 21:57 przez spacelord, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#2 Post autor: trubal »

Ciekawy: taki troche robalowaty, jak dla mnie, te cienkie, poskręcane nóżki, dwie głowy?
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#3 Post autor: spacelord »

głowa jest jedna - ale oczy cztery :)
te na dole mogą skręcać góra-dół, a te na górze dodatkowo w pewnym zakresie w lewo-prawo i jeszcze (już w malutkim zakresie) wokół własnej osi - dzięki temu można te 4 oczy ustawić prawie jak się chce :)
nogi oczywiście również można poustawiać jak się chce...

robalowaty wyszedł przez przypadek - miał być możliwie mroczny, i chyba taki wyszedł :)

jak pisałem najpierw był kierowca, potem chciałem zbudować małego robota bez kierowcy zainspirowany [URL=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=5977]kosmicznym pająkiem autorstwa V1[/URL] a wyszła mi mała czteronożna maszyna krocząca z miejscem dla pilota ;)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#4 Post autor: Jerac »

Pomysł zasadniczo dobry, ale te "pistolety" można by czymś innym zastąpić - może trójnikami pneumatycznymi? Jakoś dziwnie wyglądają w tej chwili. Bardziej jednak martwi mnie "ciało", które jest nieco zbyt ażurowe.

Niezłe klimatyczne zdjęcie, wyobraźnia potrafi zrobić psikusa - myślałem że stworek wygląda nieco inaczej :)
Ostatnio zmieniony 2008-03-24, 17:52 przez Jerac, łącznie zmieniany 1 raz.

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#5 Post autor: spacelord »

Jerac pisze:ale te "pistolety" można by czymś innym zastąpić - może trójnikami pneumatycznymi? Jakoś dziwnie wyglądają w tej chwili
chyba nie mam aż 4 trójników pneumatycznych :/ poza tym one są szare, a mi zależało żeby model był czarny (na początku miał by dwu kolorowy, ale zrezygnowałem z dodatkowego koloru)...
Jerac pisze:Bardziej jednak martwi mnie "ciało", które jest nieco zbyt ażurowe
właśnie takie miało byc, dzięki temu wygląda bardziej "skomplikowanie" w klasycznym tego słowa znaczeniu (czyli odwrotnośc "nowoczesnej gładkości") :)
zresztą - nawet mojej teściowej się spodobał - przez to, że taki zgrabny jest :)

ps. w budowie (już ok 50%) jest następny MOC classic-space :)
Jerac pisze:Niezłe klimatyczne zdjęcie
Nawet nie wiem czy nad zdjęciami nie siedziałem dłużej niż nad tą konstrukcją ;)
nawet przeczytałem poradnik dla fotografa ze strony głównej :> (dzięki V1 za parę pomysłów - dobry tekst o fotografowaniu) - i zachciało mi się po nim zrobic zdjęcia na tle monitora (tutaj jest jedno) - ale coś słaby efekt wyszedł, i w ogóle miałem duży problem ze znalezieniem fajnego tła a na zabawę w programach graficznych nie miałem ochoty ani za dużo czasu :/
Ostatnio zmieniony 2008-03-25, 13:33 przez spacelord, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ