[MOC] Kama3

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

[MOC] Kama3

#1 Post autor: Kubrick »

Obrazek
Zainspirowany tym prima-aprilisowym zestawem-zartem na BS i powstajacym 5320 Macieja postanowielm zmotac cos swojego...
Kabina wykonana SNOTem, podnosi sie, zeby pan Zenek mogl sobie pogrzebac w silniku.
Pan Zenek to zupelnie osobna historia. Facet ma kompleksy ze wzgledu na to,ze nie urodzil sie w Texasie jako prawdziwy kałboj. W zwiazku z tym kupil sobie kapelusz na wiejskim bazarku i zrobil kat. C. Niestety,nikt nie chcial go wpuscic przy jego sredniej dobowej zawartosci krwi w alkoholu okolo 0,5promila za kierownice TIRa z prawdziwego zdarzenia. Jakims cudem udalo mu sie kupic starego Kama3a, odmalowal go i szpanuje teraz,ze ma tak piekielna maszyne.
ale wracajac do samochodu. Podwozie 4x2 (braklo kol). Silnik 8-cylindrowy, niestety V8 sie nie udalo ladnie odwzorowac, bo mi miejsca pod buda braklo. Jakos tam naped na tyl jest niby przeniesiony, ale nie mam zdjecia, bo by sie maszyna rozleciala przy probie polozenia na boku.

Zdjecie z panem Zenkiem na zachete:
http://www.brickshelf.com/gallery/Kubri ... az_008.jpg

Galeria bedzie tutaj: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=311125
Ostatnio zmieniony 2008-04-04, 19:19 przez Kubrick, łącznie zmieniany 5 razy.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
TruckeR
Posty: 851
Rejestracja: 2006-05-03, 21:25
Lokalizacja: Układ Mendelejewa
brickshelf: Ciezarowkaz

 

#2 Post autor: TruckeR »

Modelik sam w sobie fajny, taki sympatyczny, ale Kamaza to mi nie przypomina.. :>
-Gdzie trilexy? Wziąłbyś felgi z 4939 i już ;-)
-Szkoda, że tylko 4x2. Niby były takie Kamazy, ale 4x2 to jednak nie do końca Kamaz...
-Nie ma dźwigni biegów, która by sterczała z okolic silnika po podniesieniu kabiny.
-Coś mi front 'niekamazuje'..
Niemniej cięzaróweczka sympatyczna, Kamaz to jednak nie jest. Buduj częsciej w tej skali, nawet fajnie Ci to wyszło :-)

...I daj wiecej zdjęć na zachętę, bo tak to trochę trudno oceniać (w końcu nie każdy ma ochotę dręczyć Cię o zdjęcia).
Ostatnio zmieniony 2008-04-02, 20:39 przez TruckeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Nobody wants him, they just turn their heads
Nobody helps him, now he has his revenge!

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#3 Post autor: Emilus »

Faktycznie, bardziej to przypomina spłaszczoną ifę niż kama3a...
Ale pojazd bardzo fajny... a zenek wymiata, tylko może jestem przewrażliwiony, ale nie podoba mi się nawiązanie tematu alkoholu w połączeniu z kierowcą tira.
Nie śmieszy mnie to zupełnie, temat pijaństwa za kierownicą trzeba tępić gdzie się da!

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#4 Post autor: Kubrick »

Emilus pisze:tylko może jestem przewrażliwiony, ale nie podoba mi się nawiązanie tematu alkoholu w połączeniu z kierowcą tira.
dlatego musial sobie sam radzic... ;)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Bobofrutx
Posty: 1014
Rejestracja: 2007-08-21, 21:26
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Bobofrut

 

#5 Post autor: Bobofrutx »

Fajny model. A mi sie wydaje że ta kabina coś z kamaza ma :) Szkoda że nie w wersji 6x4.
Dzień bez LEGO to stracony dzień ;P
DeszczyK
Sariel pisze:Na potęgę posępnego Longera, mocy przybywaj...

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#6 Post autor: Benny »

Ja tam nie wiem, czy to kamaz czy nie kamaz bo na motoryzacji to znam się tylko na tyle, że wiem, że każdy samochód ma cztery koła ;D

Wiem za to, że model jest mi się podoba. Bardzo przyjemna bryła pojazdu, miło, że można nawet zobaczyć silnik. Sporo snotu zaowocowało naprawdę fajna kabiną ;)

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#7 Post autor: Kubrick »

Bobofrutx pisze:Szkoda że nie w wersji 6x4.
to wszystkie moje kola w tym rozmiarze niestety, a chcialem miec go na blizniakach. Jeszcze bede poprawial tylna sciane kabiny, moze pogmeram przy fotelach, zeby byly bardziej woidoczne i juz mam pomysl na poprawienie schodka do kabiny. Generalnie pierdoly, ale nie spodziewajmy sie rewelacji po modelu, ktory powstawal dwie godziny z jednoczesnym gadugadaniem z 3 osobami ;)
W kazdym razie, obiecuje poprawic co sie da, a co do felg, to tez sie pomysli nad jakimis bardzije trilexowatymi, jak bede w jakims markecie moze...
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

ODPOWIEDZ