[MOC] Bitwa na moście

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1219
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

[MOC] Bitwa na moście

#1 Post autor: liwnik »

Bitwa na moście

Obrazek

Jakieś 2 miesiące temu zacząłem budować most. W międzyczasie ogłoszono Battle Contest i postanowiłem wykorzystać most. W ciągu tych dwóch miesięcy most trochę się powiększył (od jednego do trzech przęseł). Pod mostem przepływa mała łódka z kupcami.

Galeria: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=311757
Ostatnio zmieniony 2008-04-07, 15:37 przez liwnik, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdrawiam, Liwnik

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#2 Post autor: zgrredek »

Wygląda mi to na pojedynek starego z nowym. Po jednej stronie rycerze starego Castle w czarnych hełmach z jednakowymi uśmiechami, a po drugiej nowiutkie srebrne hełmy i buźki z mimiką. Co prawda po stronie nowych znalazł sie jeden stary, może to zdrajca...
Fajny pomysł z tym mostem i wykonanie też niezłe, ale rażą mnie łuki. Lepsze byłyby zrobione ze skosów, a nie gotowych łuków. Takie spłaszczone jak zrobiłeś w rzeczywistości zawaliłyby się.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#3 Post autor: spacelord »

Ładny MOC. Dopracowany - ale bez ekstra dziwnych udziwnień. Podoba mi się wieża - taka trochę pokombinowana. Pnącza zieleni też są fajne :)

na mostach się nie znam - ale chyba niekoniecznie ten musi być zły... może te małe łuki są tylko na ozdobę? (a główne podpory są prostopadłościanami - nie wiem czy tak się budowało - pewnie nie)

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#4 Post autor: KUKUS »

Wieża jest prawdziwym mistrzostwem- gratuluję :) ! Most też jest super, ale te łuki wydają mi się trochę zbyt prostopadłe. Ładnie dopracowane szczegóły, takie jak roślinność czy drzewa. Sama akcja jest dynamiczna- ciekawy jestem, która ze stron zwycięży :P Ciekawy pomysł z łodzią- kojarzy mi się trochę z "The Last Journey" Hippotama.

Awatar użytkownika
Adrian
Posty: 105
Rejestracja: 2008-03-08, 01:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
brickshelf: CyberPacket

 

#5 Post autor: Adrian »

Kapitalnie Ci to wyszło :D

Ciekawie przedstawione starcie "stare na nowe". Do tego cudownie wykonane zdjęcia, idealnie ukazujące co w trawie piszczy. Most wygląda całkiem interesujo, baszta zrobiona bardzo ciekawie, a walka rycerzy przedstawiona bardzo realistycznie.

w ogóle przeglądając fotografie podziwiałem kunszt architekta, a zarazem fotografa. :)

kris kelvin

#6 Post autor: kris kelvin »

Generalnie się mi bardzo podoba i do niczego nie za bardzo można się przyczepić.
Jedyne co mnie drażni w bitwach z lego to te uśmiechnięte buźki, ale jak rozumiem był to świadomy wybór.
No kwestia gustu po prostu.
Zgłosiłeś to na konkurs?

Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1219
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

#7 Post autor: liwnik »

Dzięki za komentarze. Walka klasycznego Castle z nowym wyszła przez przypadek, rycerze Black Falcon są moimi ulubionymi, a nowych trochę się ostatnio uzbierało więc ich wykorzystałem. Łuki mostu faktycznie są trochę za płaskie, ale było za późno żeby je zmieniać (musiałbym znowu dokupić klocków). Pierwsze prace nad łódką zacząłem w listopadzie (miała być statkiem), choć faktycznie przypomina łódź Hippotama to konstrukcja jest zupełnie inna. Zgłosić na konkurs zdążyłem praktycznie w ostatniej chwili. Ze zdjęć akurat nie jestem zadowolony, ale miałem mało czasu.
Ostatnio zmieniony 2008-04-08, 11:51 przez liwnik, łącznie zmieniany 3 razy.
Pozdrawiam, Liwnik

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#8 Post autor: Mikolaj »

Mnie się najbardziej podoba wieża, naprawdę ładna:) No i jeszcze gustowny akcent - rycerz zwisający z okna:D
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Benny
Posty: 230
Rejestracja: 2008-03-22, 11:24
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: Benny888

 

#9 Post autor: Benny »

Ładny most i fajnie prezentująca się rzeczka pod nim :)

ODPOWIEDZ