[MOC] Transporter paliwa Sił Kosmicznych

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#16 Post autor: spacelord »

Havoc pisze:Teraz jak ktoś porządnie wygładzi model to ciężko powiedzieć czy to w ogóle Lego dopóki się człowiek nie przyjrzy dokładnie
Dokładnie :) - widać np. po niektórych pracach z forum ;)

Ale budowanie w starszym stylu też jest trudne :/ - bo poczucie estetyki się zmieniło trochę, i czasami trzeba się nieźle nakombinować żeby konstrukcja się podobała...
Jerac pisze:Ciekawy pojazd, bo pomimo iż wygląda względnie nowocześnie, ma w sobie coś ze starych pojazdów z serii Futuron
Jeszcze wyjdzie na to że kiedyś mimo chęci nie uda mi się zbudować nic co nie przypomina classic-space ;)
Jerac pisze:Podoba mi się kolorystyka, biały i zielony to dobre połączenie
Ta kolorystyka też mi się spodobała - a ja od dwóch lat zbieram szare i niebieskie klocki z classic-space - a o białych zapomniałem :/ - trzeba będzie nadrobić (tzn dokupić) :)

Dzięki za komentarze :)

Darth Sion

#17 Post autor: Darth Sion »

Hmmm... Space'u się popisał ;D
Fajne toto. Te ruiny wyglądają jak jakieś gruzy budynku. Kolorystyka, tematyka i wykonanie jest the best :D
Spróbuj sił w krążownikach i niszczycielach :)

Mistrz seller

#18 Post autor: Mistrz seller »

Bardzo fajny MOC łączący clasic space z współczesnymi stylami.

spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#19 Post autor: spacelord »

Darth Sion pisze:Te ruiny wyglądają jak jakieś gruzy budynku
No w oryginale miały być to po prostu nietypowe skały kosmiczne... ale interpretacja dowolna jest :)
Darth Sion pisze:Spróbuj sił w krążownikach i niszczycielach :)
Pewnie że spróbuje ;) - ale nie wiem kiedy... teraz mam już dwie konkretne MOCe do zbudowania, więc może trzecia to będzie jakiś statek? ;)

Dzięki Panowie za miłe komentarze :) Mistrzu seller - czekam na ostatni - mam nadzieję najlepszy z dotychczasowych MOC na PiZ ;)

ODPOWIEDZ