[MOC] Ostatnia godzina komendanta

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2555
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#16 Post autor: V1 »

Co znaczy BEATUM SCELUS?
Wg 'Słownika Wyrazów Obcych' Kopalińskiego - 'Błogosławione przestępstwo'.
trochę przesadziłeś z ilością wulgaryzmów.
A ja myślę że wciąż za mało. To w końcu nie zabawa w legowe forum tylko w legowych bandytów :)

Rolety i kaloryfer wyszły mi 'z marszu', i też jestem z tych dwóch drobiazgów zadowolony.

Jerac - uznałem że nie mam czasu na więcej, żeby się zmieścić w terminie. Ale pewnie jeszcze kiedyś wykorzystam ten patent.

Crises - to z kolorowymi światłami? miało być że niby jakaś dyskoteka, która mi osobiście pod każdym względem źle się kojarzy :)


Bardzo dziękuję za wszystkie wyrazy uznania.

V1

crises

#17 Post autor: crises »

V1 pisze:Crises - to z kolorowymi światłami? miało być że niby jakaś dyskoteka, która mi osobiście pod każdym względem źle się kojarzy :)
Kolorowe światła są w porządku. Lokal kojarzy mi się dzięki temu z "dancingami" z lat 80-tych.
Pisząc o szopie patrzyłem na to zdjęcie. Kolesie się leją, mordownia i przemoc, a na ścianie miły szop idzie z bułką i uśmiecha się radośnie. Mały surrealizm, ale to taka uwaga z przymrużeniem oka.

Darth Sion

#18 Post autor: Darth Sion »

Dobrze rozumiem realizm, przestępczy świat itp. ale przesadziłeś grubo z wulgaryzmami...
"obciągają"... szczerze to popsułeś tym całą pracę, rozumiem gdzieniegdzie wlepić jakieś ostre słowo ale tego sie nie da czytać. Druga sprawa to zwrot 'Pedały" razisz tym niektóre osoby (bo na pewno są homoseksualiści na forum, nie żebym nim był ale ich szanuje). Praca jest świetna pod względem technicznym, te żaluzje i egzotyczny lokal, i ten komisariat są bombowe. Rozwiązania jakie wykorzystałeś są chyba wzięte z kosmosu :)
Coraz bardziej uświadamiasz mnie że jesteś LEGOwym cyborgiem stworzonym przez LEGO na rzecz jego promocji bo to co wyprawiasz z klockami jest niesamowite...

1. Tylko V1 potrafi skonstruować piramidę w skali 1:1 z dwóch bricków 2x2 xD
2. Chuck Norris zbuduje z bricka 1x2 Honde Civic, a V1 ją rozbierze, złoży i mu zostaną jeszcze flexy xD

Te żart ala Norris są w pozytywnym sensie :)
Jak już wspomniałem praca wbiła mnie w ziemię ale te wulgaryzmy są po prostu przesadzone. Oczywiście to tylko moje zdanie.
Ostatnio zmieniony 2008-05-17, 16:48 przez Darth Sion, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ