[MOC] Front wschodni roku 1942

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#16 Post autor: pit »

martinbb pisze:Powiem tyle, wgniata w fotel :) Wyszło pięknie, a sam Marder przeprzeprze pięknie :)
Ehhh.... :) Zrób proszę Tygrysa... :)
Ale Tygrys jest taki oklepany :D
Nawet ostatnio na BS-ie pojawił się bardzo dobry.
Pewnie kiedyś zbuduję, a na razie mam w zanadrzu coś mniejszego...
--LEGOLAS-- pisze:nie wiem czy dobrze inerpretuje te "pachołki" dookoła wraku czołgu ale czy to granaty reczne ustawione aby rosjanie nie wykradli niemieckiej technologi? pojazdy sa bardzo super!
Te pachołki to pałki wodne. Wrak czołgu jest częściowo zatopiony w zamarzniętym jeziorze.
Worg pisze:Ludziki przy artylerii wyglądają trochę jak marynarze
Mają zimowe mundury :)
Darth Sion pisze:ale nie widzieliśmy jeszcze samolotów w twoim wykonaniu... Junkers Ju-87 "Stuka" albo Messersmith 109 by Pit musiał by przepięknie wyglądać :P
Samoloty muszą poczekać :)

kris kelvin

#17 Post autor: kris kelvin »

Kapitalna sprawa panie Pit :)
Faktycznie do domku można sie przyczepić, ale doskonale rozumiem. Też jak coś buduję za długo to robię już siłą rozpędu.
Biedny ten konik - Andzia dostanie zawału :)
Ten bielutki Marder śliczny po prostu.
Szkoda tylko, ze taka mała ta dioramka, aż by się chciało zobaczyć jeszcze ze 2 Tygrysy czy jakiegoś Nashorna, plus kilka ciężarówek. Mam nadzieję, że się doczekam :)
Jesteś jednym z najlepszych "wojenniaków" wśród budowniczych Lego. Klasa absolutnie światowa.

Fistach

#18 Post autor: Fistach »

(Nawiasem mówiąc jedne koń by go nie wyciągnął)
przecież to kettenrad - one miały własny napęd ;)

Super Moc, szkoda że nie da się zrobić moca w momencie wybuchu pocisku artylerii :)

--LEGOLAS--

#19 Post autor: --LEGOLAS-- »

Fistach pisze:szkoda że nie da się zrobić moca w momencie wybuchu pocisku artylerii :)
hmm mysle iz jest to mozliwe jak najbardziej i zgoda sie zemna inni ja sie nie porwe na to ale widze jakie zdolnosci maja pewni afole i dali by rade wiem to napewno IMPOSSIBLE IS NOTHING

ODPOWIEDZ