[MOC] Chatka Rycerza

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

[MOC] Chatka Rycerza

#1 Post autor: KUKUS »

Witam!
Dawno nic nie pokazywałem- najwyższy czas to zmienić. MOC, który tutaj zaprezentuję, powstał wprawdzie już w maju, ale dopiero dziś uznałem, że go pokażę...

Obrazek
... aby dostać się do galerii, wystarczy kliknąć na zdjęcie powyżej. MOC przedstawia chatkę dzielnego rycerza, który po wielu latach przeżytych na ciągłych walkach z wrogami królestwa postanowił przejść na zasłużoną emeryturę. Jednakże ostatnio w pobliżu królestwa pojawili się nierespektujący prawa moralnego orkowie- wierny rycerz postanowił wyruszyć więc na ostatni bój, by bronić słabych i uciśnionych przed realną groźbą ataku hordy...

Wróćmy jednak do domku. Powiadają, że był on częścią niegdyś wielkiej wioski, której mieszkańcy trudnili się uprawie roli. Zły los jednak chciał, że wioska stanęła na drodze złej armii barbarzyńców, którzy zmietli to miasto z ziemią. Udało się ocalić tylko tą jedną chatkę.... z czasem pola rolnicze porosły chwastami, a dookoła wyrosły drzewa....

Zdjęcia całości:
Obrazek

Aby lepiej się bawiło, można otworzyć dach domku:
Obrazek

Drzwi są również otwierane:
Obrazek
Obrazek

Widok środka domku:
Obrazek

...mam nadzieję, że MOC się spodoba i niecierpliwie czekam na Wasze komentarze :)
Ostatnio zmieniony 2008-07-20, 12:06 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

kris kelvin

#2 Post autor: kris kelvin »

Drzewa i trawa są jak żywe ! ! !
Jak to zrobiłeś ? ! ? ! ?

pkowalcz

#3 Post autor: pkowalcz »

Fotoszopą... ;)

Zdjęcie tytułowe wykonane naprawdę bardzo dobrze. Chata jest fajna, ale przez to, że cała czarna, ciężko jest odróżnić poszczególne klocki od siebie. Mimo to sposób budowania z płytek jest ciekawy i warto by go zastosować w brązowej wersji...

lordofdragonss

#4 Post autor: lordofdragonss »

Całość wygląda nieźle ale pkowalcz ma racje. poprzez czarny trudno dojżec co tam jest ^^.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#5 Post autor: grevious27 »

Przyznaję rację pkowalczowi, chatka fajna lecz trudno rozróżnić poszczególne elementy. Lepiej moim zdaniem wyglądała w kolorze brązowym, a dach mógłby zostać czarny.
Why so serious?

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 287
Rejestracja: 2008-01-21, 15:03
Lokalizacja: Toruń / Szkocja (obecnie)
brickshelf: andzia

 

#6 Post autor: Andzia »

Duży plus za pomysłowe wykorzystanie płytek. Myślę tak jak chłopaki, że gdyby chatka była brązowa i jedynie dach miała czarny, byłaby ładniejsza. I jeszcze jedno. Nie widzę nigdzie okienka. Czy zatem w środku panują zupełne ciemności?
Zdjęcie domku ładnie wkomponowane w las :)
Ostatnio zmieniony 2008-06-17, 16:38 przez Andzia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#7 Post autor: KUKUS »

pkowalcz pisze:Chata jest fajna, ale przez to, że cała czarna, ciężko jest odróżnić poszczególne klocki od siebie. Mimo to sposób budowania z płytek jest ciekawy i warto by go zastosować w brązowej wersji...
lordofdragonss pisze:poprzez czarny trudno dojżec co tam jest ^^.
grevious27 pisze:Lepiej moim zdaniem wyglądała w kolorze brązowym, a dach mógłby zostać czarny.
Andzia pisze:Myślę tak jak chłopaki, że gdyby chatka była brązowa i jedynie dach miała czarny, byłaby ładniejsza.
... cóż, w założeniu chatka miała być brązowa, ale wiadomo jak to jest z częściami, a poza tym żeby zbudować taką chatkę trzeba użyć dość wiele płytek.
Andzia pisze:I jeszcze jedno. Nie widzę nigdzie okienka. Czy zatem w środku panują zupełne ciemności?
... niezupełnie. W środku można zapalić niewielki ogień na żyrandolu- światełko w zupełności wystarczy. Okienka są, ale niewielki, przy łączeniach dachu- ma to ważne znaczenie strategiczne.
kris kelvin pisze:Drzewa i trawa są jak żywe ! ! !
Jak to zrobiłeś ? ! ? ! ?
... postanowiłem ten jeden raz pobawić się w edytorze graficznym :P

... cieszę się, że chatka się ogólnie podoba; nie wiem czy wiecie, ale miecz rycerza na zdjęciu tytułowym nie jest oryginalny ;P (sam go robiłem)....

Awatar użytkownika
pitrek02
Posty: 880
Rejestracja: 2006-10-05, 19:27
Lokalizacja: Częstochowa/Wrocław
brickshelf: pitrek02

 

#8 Post autor: pitrek02 »

Bardzo ładna chatka. :)
Ciesze się, że jednak zamieściłeś ją na forum!
Tylko tak dalej! :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2008-06-17, 20:19 przez pitrek02, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
trubal
Posty: 299
Rejestracja: 2007-06-13, 14:50
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: trubal
Kontakt:

 

#9 Post autor: trubal »

Rzeczywiście!
Dopiero jak powiedziałeś, to zwróciłem na to uwagę:P
"I got a bad feeling about this..."

Mój sklep BL:
www.brickbox.prv.pl

ODPOWIEDZ