[MOC] Domek

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Przemek
Posty: 32
Rejestracja: 2008-01-07, 19:14
Lokalizacja: Poznań

[MOC] Domek

#1 Post autor: Przemek »

Po dłuższej przerwie związanej z pisaniem pracy magisterskiej wreszcie znalazłem chwilkę czasu na Lego ;) Przy tworzeniu domku niezmiernie przydatny był piaskowy domek, który otrzymałem w prezencie :)

Obrazek

Osoby szukające jakichś nowych technik na pewno się zawiodą, ponieważ starałem się wykorzystać pewne rozwiązania ze wspomnianego przeze mnie zestawu 4954.

Obrazek

Obrazek

Kilka słów o domku. Jest on 3 kondygnacyjną konstrukcja o rzucie w kształcie prostokąta. Jeśli chodzi o strych jest on baardzo ubogi, ale jest ;) Starałem się również zagospodarować wnętrze domku, dzięki czemu mam nadzieję każdy odnajdzie na fotkach kuchnie, łazienkę, sypialnię czy pokój gościnny.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wykonałem kilka elementów codziennego użytku, które najlepiej są widoczne na poniższych fotkach.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na piętrze nie zabrakło elementów historycznych. Taka moja słabość do średniowiecza ;)))

Więcej zdjęć ( zbliżenia, rzuty ) w leszej rozdzielczości znajdują sie TUTAJ

Każdy komentarz mile widziany. Mam nadzieję, że jest jakiś postęp od mojej ostatniej pracy...
KKS Lech Poznań

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#2 Post autor: Mikolaj »

Pierwsze wrażenie: przecież to piaskowy domek z dodanymi paroma szarymi brickami... nic ciekawego. Domek jest nudny. Ale widzę, że zrobiłeś wnętrze - więcej wnętrze bardzo udane. Najbardziej podoba mi sie szafa (mogłbyś ją co prawda wygładzić) i ten biało - czerwony stolik:) Gdyby jeszcze pozmieniać wygląd zewnętrzny byłby naprawdę ładny MOC:)
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
V3speer
Posty: 66
Rejestracja: 2008-02-25, 12:42
Lokalizacja: Dobre Miasto

#3 Post autor: V3speer »

A mi się podoba ta.. no... karuzela :)

kosci
Posty: 136
Rejestracja: 2007-10-05, 11:11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: kosci

 

#4 Post autor: kosci »

Z zewnatrz wygalda jak domek. Za to wnetrze bardzo pomyslowe. Tez sie przyczepie do szafy, lepiej by wygladala z drzwiami z platow. No to kiedy parapetowa ?:)
Karuzela ma pomyslowe siedzonka

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#5 Post autor: grevious27 »

Domek jak domek, za to wnętrze bardzo fajne. Fajna szafka, sofa i karuzela. Przydało by się wygładzić podłogi :P
Why so serious?

pushpull
Posty: 27
Rejestracja: 2008-04-02, 17:19
Lokalizacja: Białystok
brickshelf: pushpull

 

#6 Post autor: pushpull »

a mi przypomina z zewnątrz jakąś wiejską szkołę. bo jest jak na swoją niewielkość dość "ciężki". jak jakiś gmach. i jeszcze ta karuzela dopełnia dzieła podstawówki :) no i co mi się na początku rzuciło w oczy, bardzo profesjonalne tło na pierwszych zdjęciach, świetnie się komponuje z budowlą.

Awatar użytkownika
Przemek
Posty: 32
Rejestracja: 2008-01-07, 19:14
Lokalizacja: Poznań

#7 Post autor: Przemek »

Dziękuję za komentarze.
Po zbudowaniu podstawowego modelu piaskowego domku stwierdziłem, że puste wnętrze za bardzo bije po oczach i dlatego stworzyłem swój domek na bazie 4954 ;)
Z tłem się namęczyłem strasznie. Jednak kolorowy bristol może zdziałać cuda :] Byłem ciekawy czy ktoś na to zwróci uwagę.
Mimo tego, że jestem z miasta, widziałem kilka wiejskich szkół i wyglądały inaczej niż przedstawiony przeze mnie domek. Choć za Wisłę się nie zapuszczałem, więc może tam jest inaczej :P

W domku zużyłem wszystkie swoje kafelki. Zdaję sobie sprawę, że kilka miejsc możnaby jeszcze wygładzić.
KKS Lech Poznań

ODPOWIEDZ