[MOC] Jezus był Motocyklistą

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#46 Post autor: Iskra »

V1 pisze:Cytat:
A hasła "Jezus był motocyklistą", "Jezus był hippisem", "Jezus też palił trawkę"



'Ojciec Święty pali skręty'.
To jeszcze do kompletu:

"Jezus kiedyś zapytany, potwierdził że on też nosi glany,chociaz w glanach w palestynie za gorąco jest nawet w zimie"

Leniwiec "Długa historia punkrocka"

;)

Conrack1410

#47 Post autor: Conrack1410 »

a mi sie wydawało, że to właśnie o to chodzi w chrześcijaństwie, że bóg stał się człowiekiem i właśnie był ludzki, poznał cierpienie itd., itp.,
no właśnie widzisz wydawało ci się.... bardzo widzę to wszystko spłycasz tak więc religii nie próbuj interpretować po swojemu bo kiepsko ci wychodzi ta interpretacja

Jezus stał się człowiekiem na krótki czas po to żeby wybawić ludzi - nigdy nie przestał być Bogiem a w dzisiejszych czasach nie chodzi po Ziemi w postaci ludzkiej i nie jeździ sobie motorem
zesłała swojego syna, którego zabili rzymianie
Rzymianie?? a nie żydzi ?

może nie tą Biblię czytałeś co trzeba
ale nie mam prawa skrytykować Twoich poglądów, och nie, to byłaby nietolerancja.
masz prawo - tylko chciałbym żebyś używał argumentów a nie biadolił bez sensu
Błagam, powiedz, że nie podklejasz pod to jakichś bzdurnych idei, tylko chciałeś po prostu sprowokować pare zakutych łbów. Proszę, zostaw mi odrobinę wiary w ludzkość, w to, że budowanie może być Sztuką.
cóż za piękne słowa i jakże trafne podsumowanie własnej osobowości... A poza tym nie życzę sobie żebyś nazywał zakutym łbem czy cholernym katolikiem mnie lub kogokolwiek - nie potrafisz się wyrażasz w sposób grzeczny to nie wypowiadaj się w ogóle

nie potrafisz dyskutować, a swoją wybujaną teorię na temat wiary propagujesz w sposób chamski i niekulturalny - ochłoń sobie troszkę , idż na siłownię , basen albo w siatkówkę pograć - w ogóle najlepiej wyjdź z domu bo zaduchu widać dostałeś
Ostatnio zmieniony 2008-07-20, 08:49 przez Conrack1410, łącznie zmieniany 1 raz.

Havoc

#48 Post autor: Havoc »

Panowie, panowie, panowie,
nie ja tu jestem od przywoływania do porządku :) tylko admini i moderatorzy ale czy te dyskusje nie powinny być prowadzone na PW?

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2781
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#49 Post autor: Ciamek »

Koniec bicia piany. Wszyscy dają sobie buzi i kfiatka i rozchodzą się do domu ; o)
Zdrufko, Ciamek

Zablokowany