[MOC] Stajnia

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

[MOC] Stajnia

#1 Post autor: KUKUS »

Witam!
Przedstawiam Wam mój kolejny MOC-yk: stajnię.

Obrazek
...aby wejść do galerii (która się jeszcze upublicznia) wystarczy nacisnąć na zdjęcie...

Co tutaj dużo mówić?? Chłop otwiera drzwi i wyprowadza konie, których używa do codziennej pracy...

Budynek wykonałem dosyć niestandardowo i w dziwnej kolejności- najpierw zrobiłem szkielet dachu, potem szkielet ścian, a na końcu pokryłem to wszystko brązowymi plate'ami. Konie swobodnie się mieszczą w środku. Można też tutaj magazynować zboże. Całość jest stabilna i nie ma prawa się wywalić.

Czekam na wasze komentarze :)

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#2 Post autor: grevious27 »

Fajny MOCyk, tylko mógł byś wygładzić dach. Dach mógł by być żółty (imitacja słomy). W tamtych czasach chłop nie miał pieniędzy na dach drewniany.
Why so serious?

Misaki
Posty: 85
Rejestracja: 2007-09-23, 17:34
Lokalizacja: Sosnowiec
brickshelf: Misaki

 

#3 Post autor: Misaki »

niczego więcej nie trzeba w końcu to tylko chłopska stajnia i nawet widły są :)

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#4 Post autor: Mikolaj »

KUKUS pisze:potem szkielet ścian, a na końcu pokryłem to wszystko brązowymi plate'ami
Agh... Aż żal, że nie pokryłeś ścian tilesami (czy jak one się zwą). Dach faktycznie, mógłby być słomiany.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#5 Post autor: lugomina »

Sorry ale Hipopotam tak wysoko ustawil poprzeczke dla wszystkich stajni przeszlych i przyszlych swoim dzielem, ze nie skomentuje Twojej ;)
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#6 Post autor: Mikolaj »

lugomina pisze:Sorry ale Hipopotam tak wysoko ustawil poprzeczke dla wszystkich stajni przeszlych i przyszlych swoim dzielem, ze nie skomentuje Twojej ;)
Ale stajnia Hippotama była współczesna - ta tutaj to... średniowiecze, coś w tym stylu.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#7 Post autor: KUKUS »

Grevious27 pisze:Dach mógł by być żółty (imitacja słomy). W tamtych czasach chłop nie miał pieniędzy na dach drewniany.
...też się zastanawiałem nad żółtym dachem, ale ostatecznie wygrało drewno. Kto powiedział że to musi być stajnia chłopa :P ??
Mikolaj pisze:Ale stajnia Hippotama była współczesna - ta tutaj to... średniowiecze, coś w tym stylu.
,
... zgadza się- stajnia jest z epoki średniowiecza.

Dziękuję za komentarze :)

ODPOWIEDZ