[MOC] Balon

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#16 Post autor: grevious27 »

Rewelacyjny balon. Świetny pomysł z piłką jako czaszą balonu :)
Why so serious?

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2555
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

#17 Post autor: V1 »

Dzulian bierz swój balon, pisałeś że Twój ma stać w pozycji przed startem, a ja robiłem swój tak, żeby się go nie dało postawić, pole startowe jest Twoje, tak jak miało być. Jeżeli się wycofasz ze swojego balonu - ten teren pozostanie pusty, więc proszę nie rób tego.

Crises - jasne że tak, bo taki jest mechanizm, jeżeli temat jest nośny, to szybko powstają podobne konstrukcje (jak np. było z hotrodami, albo domkami w stylu 'Cafe Corner'). (Nie mówię wcale że spodziewam się wysypu balonów) Zbudowałem go, żeby TEŻ mieć balon, korzystając z pomysłu Dzuliana, który to pomysł bardzo mi się spodobał. Dodatkowo, trzymając się jego - skądinąd słusznych - zastrzeżeń dotyczących oryginalności elementów postanowiłem nie używać zwykłego balonika, ani nie-legowych nici. Faktycznie wahałem się przez jakiś czas, ale uznałem że jeżeli go wezmę ze sobą, to można go przyczepić w przeciwnym końcu miasteczka, czy powiesić np. jako ładunek na którymś z dźwigów :), a jak nie to będzie sobie wisiał cały czas jako maskotka na lusterku - jeżeli go tam wypatrzy jakieś dziecko to się zapewne ucieszy.

Jerac - fakt; mój jest okrągły głównie dlatego, bo taki mi się kojarzy z balonami z kreskówek, takoż i np. zwisająca na linie kotwica. Kwadratowy z klocków choć bliższy rzeczywistości, ale nie udaje mi się dobrze, jak bym go nie zbudował, to zawsze okrągły wychodzi lepiej.
Pomysł na czaszę ze znaków z clipami wygląda przerażająco :)
\/1 ______________

Awatar użytkownika
dzulian
Posty: 105
Rejestracja: 2008-01-02, 17:12
Lokalizacja: Chełm
brickshelf: juliusz
Kontakt:

 

#18 Post autor: dzulian »

Witam
Jasne że biorę właśnie pakuję wszystko i będe jechał ze 20/h żeby się nic nie posypało :)
V1 pisze:Nie mówię wcale że spodziewam się wysypu balonów) Zbudowałem go, żeby TEŻ mieć balon, korzystając z pomysłu Dzuliana,
Ten pomysł to chyba Macieja on zaproponował żeby na skwerku postawić balon :)
V1 i reszta załogi którzy będą
Najwyżej w piątek wieczorem go rozbierzemy i wspólnie zrobimy drugi :)
Na wszelki wypadek wezmę wiadro jeszcze nie posegregowanych klocków które ostatnio kupiłem i coś podłatamy:)
Pozdrawiam
Do zobaczenia jutro !!!
Nie wiem co się tworzy :( a po drugie nie mam kasy:) A po pierwsze mam drugiego SYNKA

ODPOWIEDZ