Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Balon
Autor Wiadomość
grevious27 

Wpisy: 515
Wysłany: 2008-07-31, 10:31   

Rewelacyjny balon. Świetny pomysł z piłką jako czaszą balonu :)

V1 
VIP

Wpisy: 2532
Wysłany: 2008-07-31, 11:42   

Dzulian bierz swój balon, pisałeś że Twój ma stać w pozycji przed startem, a ja robiłem swój tak, żeby się go nie dało postawić, pole startowe jest Twoje, tak jak miało być. Jeżeli się wycofasz ze swojego balonu - ten teren pozostanie pusty, więc proszę nie rób tego.

Crises - jasne że tak, bo taki jest mechanizm, jeżeli temat jest nośny, to szybko powstają podobne konstrukcje (jak np. było z hotrodami, albo domkami w stylu 'Cafe Corner'). (Nie mówię wcale że spodziewam się wysypu balonów) Zbudowałem go, żeby TEŻ mieć balon, korzystając z pomysłu Dzuliana, który to pomysł bardzo mi się spodobał. Dodatkowo, trzymając się jego - skądinąd słusznych - zastrzeżeń dotyczących oryginalności elementów postanowiłem nie używać zwykłego balonika, ani nie-legowych nici. Faktycznie wahałem się przez jakiś czas, ale uznałem że jeżeli go wezmę ze sobą, to można go przyczepić w przeciwnym końcu miasteczka, czy powiesić np. jako ładunek na którymś z dźwigów :), a jak nie to będzie sobie wisiał cały czas jako maskotka na lusterku - jeżeli go tam wypatrzy jakieś dziecko to się zapewne ucieszy.

Jerac - fakt; mój jest okrągły głównie dlatego, bo taki mi się kojarzy z balonami z kreskówek, takoż i np. zwisająca na linie kotwica. Kwadratowy z klocków choć bliższy rzeczywistości, ale nie udaje mi się dobrze, jak bym go nie zbudował, to zawsze okrągły wychodzi lepiej.
Pomysł na czaszę ze znaków z clipami wygląda przerażająco :)

dzulian 

Wpisy: 105
Wysłany: 2008-07-31, 21:46   

Witam
Jasne że biorę właśnie pakuję wszystko i będe jechał ze 20/h żeby się nic nie posypało :)
V1 napisał/a:
Nie mówię wcale że spodziewam się wysypu balonów) Zbudowałem go, żeby TEŻ mieć balon, korzystając z pomysłu Dzuliana,

Ten pomysł to chyba Macieja on zaproponował żeby na skwerku postawić balon :)
V1 i reszta załogi którzy będą
Najwyżej w piątek wieczorem go rozbierzemy i wspólnie zrobimy drugi :)
Na wszelki wypadek wezmę wiadro jeszcze nie posegregowanych klocków które ostatnio kupiłem i coś podłatamy:)
Pozdrawiam
Do zobaczenia jutro !!!

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu