[MOC] Most

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
bizek

#16 Post autor: bizek »

przydało by się w koło trochę pagórków i jakiś domek i minifing
i kolorystyka murków nie za bardzo
Ostatnio zmieniony 2008-08-10, 20:24 przez bizek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#17 Post autor: lugomina »

Arcturus pisze:są przecież mosty, które nie mają w ogóle kolumn
Oj no.. wez fotke jakiegos prawdziwego mostu i zbuduj jak najwierniej to co widzisz. A potem urozmaicic trzeba, ozywic sytuacje, mosty same w sobie rzadko sa porywajace.
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#18 Post autor: Maciej Drwięga »

lugomina pisze:mosty same w sobie rzadko sa porywajace.
Ale mogą być porywane ;)

Tak sobie patrzę na te zdjęcia i zastanawiam się, co napisać. Chyba najlepiej będzie, kiedy zadam Ci pytanie: czy przeglądałeś galerie na BS (www.brickshelf.com), patrzyłeś na sposób budowania, kompozycję scenek, kolorystykę i tym podobne u innych budowniczych ? Jeżeli tak, to mając 21 lat nie powinno być problemem umiejscowienie swojej pracy na tle innych i odpowiedź, co można zmienić.
Pewnie bym się nie odezwał, gdyby nie argument o braku klocków. Czy jeśli założymy, że to wszystkie Twoje elementy i za 2 dni pokażesz nam lotniskowiec albo dżunglę z nich złożone... jakich komentarzy wtedy będziesz się spodziewał ? Też odpowiedzią uniwersalną będzie brak klocków ?
Ostatnio zmieniony 2008-08-12, 14:23 przez Maciej Drwięga, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

Wookashek

#19 Post autor: Wookashek »

Na poczatek. Obserwuje LUGPol juz dlugo i nie lubie tlumaczen, ze nie mam klockow. To nie zabieraj sie za temat, albo zbuduj cos innego. Jestem gotow zrozumiec, jesli klockow zabraklo na jakis szczegol. W tej pracy zabraklo jednak pomyslu.

Ja wiem jak uatrakcyjnic te prace. W moscie jest potrzebna dziura. Pewnie znasz to powiedzenie "dziura w moscie". Swietny temat... No, i przez te dziure wpada do wody jakis samochod albo przynajmniej rowerzysta. Dobrze byloby tu uzyc buzke wrzeszczaceko ludzika (sa takie w Castles). A na dole czaja sie krokodyle, albo przynajmniej wspomniane kaczki. A na trawce siedzi sobie para i robi piknik. Dzieci graja w pilke. Traktor (albo lepiej - kombajn) jedzie po polu po drugiej stronie rzeki. Do tego wiecej zieleni, woda ponizej poziomu gruntu, kilka drzew w tle i bedzie git. Jakbys sie postaral to jeszcze daloby sie z tego zrobic MOC miesiaca! Zupelnie za darmo daje pod uwage powyzszy pomysl na nowy, dziurawy most.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2008-08-15, 04:46 przez Wookashek, łącznie zmieniany 3 razy.

ODPOWIEDZ