[MOC] Hangar i odrzutowiec "Czarny Rycerz"...

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

[MOC] Hangar i odrzutowiec "Czarny Rycerz"...

#1 Post autor: KUKUS »

Witam!
Dzisiaj będzie trochę nietypowo: ostatnio udało mi się zbudować hangar w wersji technic oraz odrzutowiec "Czarny Rycerz" (całkowicie wymyślony, nie wzorowałem się na żadnym konkretnym modelu...).

MOC 1- HANGAR:

Podobnie jak jego szary poprzednik otwierają mu się z przodu drzwi. Wzbogaciłem go jedynie o szyny naprowadzające samolot i 2 antenki z tyłu ;)

A teraz koniec nudzenia- konkrety:

Obrazek
galeria

...starałem się na ile to możliwe zachować jednakowy kolor - ale niestety tego typu budowle zużywają dość sporo budulca...

Dla zachęty- jeszcze kilka zdjęć:
przód
bok
profil ogólny

MOC 2 - CZARNY RYCERZ:

...tym razem nie wypadało nie zrobić jakiegoś obiektu, który byłby przechowywany w hangarze- stąd pomysł na odrzutowiec. Dlaczego nazwałem go "Czarny Rycerz"?? Cóż, sentyment dla castle ;)

Obrazek
galeria

... samolot z łatwością mieści się w hangarze. Szyny łatwo go naprowadzają na właściwą pozycję do wjazdu/wyjazdu. Dwa działa umieszczone na skrzydłach z łatwością zmiotą wroga z powierzchni ziemi ;) ....

Jeszcze kilka zdjęć na zachętę:
przód
bok
tył

...mam lichą nadzieję, że się wam spodoba ;) ...

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#2 Post autor: Emilus »

podobać, może i podoba, ale wiesz... w dziale technic ważne są także funkcje:)

Czarny eee... rycerz coś potrafi poza staniem? :-)

Wookashek

#3 Post autor: Wookashek »

Cos mi sie zdaje, ze technic nie nadaje sie na budowle tego typu. Technic to zbyt "umowne konstrukcje" (juz ktos tak napisal). Umawiamy sie, ze ta dziura to skrzydlo, a tamta to kokpit. Mysle, ze lepiej byloby podjac ten temat za pomoca zwyklych brickow.

Czarny rycerz podoba mi sie bardziej niz hangar. A podobalby mi sie jescze bardziej gdyby skladal szkrzydla przed wjechaniem do hangaru, albo wystawial podwozie.

Pozdrowionka

Jakub

#4 Post autor: Jakub »

Mi się wydaję ,że gdyby to wszystko było ładniejsze ,bo teraz to takie kanciaste.
Może histeryzuję ale technic się na takie budowle nie nadaje.
Chyba ,że w większej skali :}
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ