Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
6097 Night Lord's Castle
Autor Wiadomość
tomey 

Wpisy: 528
Wysłany: 2008-09-04, 13:59   

Hmm... recenzja niby dobra ale cały czas poprawiania - chyba z 2 razy dodawane zdjęcia :p A sam zamek ? Wg mnie jeden z najgożej zaprojektowanych zamków lego

Ither 
Boję się szalonych ludzi

Wpisy: 671
Wysłany: 2008-09-04, 14:30   

sama treśc ni była poprawiana ani razu. tylko zdjęcia dodawane ;)

Internetowy Winnetou.

grevious27 

Wpisy: 515
Wysłany: 2008-09-04, 20:00   

Bardzo ciekawa i wyczerpująca recenzja. Zestaw jakiś nie specjalny. Według mnie 5/10
Ostatnio zmieniony przez grevious27 2008-09-04, 20:01, w całości zmieniany 2 razy  

KUKUS 
VIP

Wpisy: 852
Wysłany: 2008-09-04, 21:04   

Dziękuję za recenzję- na pewno się przyda.

...a co do zamku: jak byłem mały bardzo mi się podobał (podobnie zresztą, jak cała seria FK) i raz byłem nawet o krok od jego zakupu, no ale zdecydowałem się na coś innego :P cóż, mam do niego pewien sentyment... poza tym wygląda na dość bawialny...

...nie podoba mi się pomysł z dodatkowymi bocznymi drzwiami (po co komu one??). Także kolorystyka zamku pozostawia nieco do życzenia. Ale kształty, zwłaszcza wieży ma nawet dość ciekawe...

Ither 
Boję się szalonych ludzi

Wysłany: 2008-09-05, 00:19   

dokładnie, boczne wejścia w liczbie łącznie 4 były dla mnie na początku absurdem, ale!
ale jak wspomniałem, zestaw umożliwia sporą bawialnośc przez swoją modułową konstrukcję. sprawia to, że do bocznych drzwi można przypasować jeden z innych modułów. Wygląda to mniej więcej tak: klik!.
Dla dzieci idealne, dla mnie nadal bez sensu :)

Internetowy Winnetou.

lugomina 
V-miss Recenzji Krulowa Klocy

Wpisy: 733
Wysłany: 2008-09-08, 11:46   

Dzieki Ither za recenzje, to bardzo ciekawy zestaw (mimo dziwacznych rozwiazan architektonicznych).

Szkoda, ze Twe zdjecia pozostawiaja sporo do zyczenia - wiekszosc jest nieostra, a oswietlenie wlasciwie przypadkowe. Figurkom zrobilabym zdjecie na stojaco, bo na lezaco niewiele widac.
Dlaczego na jednym zdjeciu wieza lezy w poprzek i dlaczego na innym zdjeciu widac kryjówke Forestmenów? ;)
(btw. mój ukochany zestaw z dziecinstwa, tez zrób im recke;)
Mozesz ujednolicic tlo w bardzo prosty sposób, czyli za pomoca bialych kartek.

No i po co od razu przerobiles figurki? Po to jest recenzja, aby inni, co tego zestawu nie maja, mogli zobaczyc DOKLADNIE jak to wyglada i wiedzieli, co beda kupowac.
Przez Ciebie gotowam pomyslec, ze w zestawie rzeczywiscie mozna znalezc zlota korone albo smocze pióra na helm..
Modyfikacje wprowadzaj na koncu recenzji, jesli nie mozesz sie powstrzymac :)

Poza tym pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony przez lugomina 2008-09-08, 11:47, w całości zmieniany 2 razy  

Ither 
Boję się szalonych ludzi

Wysłany: 2008-09-08, 14:27   

lugomina napisał/a:

Szkoda, ze Twe zdjecia pozostawiaja sporo do zyczenia - wiekszosc jest nieostra, a oswietlenie wlasciwie przypadkowe. Figurkom zrobilabym zdjecie na stojaco, bo na lezaco niewiele widac.
Dlaczego na jednym zdjeciu wieza lezy w poprzek i dlaczego na innym zdjeciu widac kryjówke Forestmenów? ;) [...]
Mozesz ujednolicic tlo w bardzo prosty sposób, czyli za pomoca bialych kartek.

przyczyny proste i dwie: nie pomyślałem o białym papierze, a jak już pomyślałem to okazało się, że nie mam. W kolejnych recenzjach (tratwa i kusznicy) stosuję już podłoże w postaci białej pianki. Gwoli ścisłości, tylko trzy zdjęcia są nieostre ;))

Cytat:
No i po co od razu przerobiles figurki? Po to jest recenzja, aby inni, co tego zestawu nie maja, mogli zobaczyc DOKLADNIE jak to wyglada i wiedzieli, co beda kupowac.
Przez Ciebie gotowam pomyslec, ze w zestawie rzeczywiscie mozna znalezc zlota korone albo smocze pióra na helm..
Modyfikacje wprowadzaj na koncu recenzji, jesli nie mozesz sie powstrzymac :)

Zamieszczone jest zdjęcie ORYGINALNYCH, DOKŁADNYCH figurek i ich opis. Dopiero następny akapit mówi o moich zmianach w minifigach. A na leżąco, ponieważ nie mam takiego miejsca w domu i takiego dobrego aparatu, żebym mógł robić zdjęcia z bliska, stojącym figurkom.

Internetowy Winnetou.
Ostatnio zmieniony przez Ither 2008-09-08, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu