[MOC] Apartamenty "Uroczy Zakątek". I po sprzedaży

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

[MOC] Apartamenty "Uroczy Zakątek". I po sprzedaży

#1 Post autor: PatrykZ »

Biuro sprzedaży developera Krzak SA zaprasza do obejrzenia oferty luksusowych apartamentów w zacisznej części miasta. Oferujemy kupującym pełną satysfakcję
z posiadania dwupoziomowych lokali w strzeżonym budynku wyposażonym w: parking podziemny, fitness, deptak z placem zabaw dla dzieci i barbecue. Do centrum zaledwie 10 min (ale po godzinie 22.00). W pobliżu hipermarket "Kiepsco", dyskoteka, fabryka wyrobów azbestowych, gumowych, przetwórnia mączki rybnej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Obrazek

Developer zaprasza do pilnego zakupu lokalu mieszkalnego i użytkowego. Nasza kondycja z dnia na dzień coraz gorsza, kredyt do spłacenia w banku za budowę apartamentów w tej chwili w terminie jeden dzień. Zakup rzecz jasna może kredytować bank, w tej chwili nie polacamy żadnego. Jak uda się wyciułać kredyt na całą wartość nieruchomości do spłaty w terminie 10 lat będziecie nieźli. Gwarancja jak najbardziej obejmuje zakupiony lokal - life time (I tak od jutra w wyniku plajty nie będzie nas na rynku he he he).

Developer nie ponosi odpowiedzialności:
- za występujący miejscami brudny budulec
- za niekontrolowane przerwy między budulcem
- za wybiórczo publikowane brzydszej jakości zdjęcia
(chyba zrozumiałe - w końcu to developer i ma coś do ukrycia)

A oto link do oferty:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=347912


PS.
WAŻNE!!!

Jak Ktoś po obejrzeniu galerii poczuje się urażony, proszę o pilną informację. Zareauguję natychmiast wprowadzeniem stosownej zmiany.
Ostatnio zmieniony 2008-10-22, 15:48 przez PatrykZ, łącznie zmieniany 6 razy.
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

Awatar użytkownika
tomey
Posty: 528
Rejestracja: 2007-03-26, 22:04
Lokalizacja: Nysa / Wrocław
brickshelf: tomey

 

#2 Post autor: tomey »

Niezła willa.PatrykZ, ale przecież recesja i kryzys idzie :p. Bardzo mi się spodobała ta pomarańczowa wstawka oraz taras. Skoro na dachu jest antena przydałaby się może i satelita jakaś.
37236809 nowe gadu:)

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#3 Post autor: caro »

Świetne wnętrze :) Takie nowoczesne, a zarazem klasyczne :D A jaka okolica- nawet do Kiepsco blisko :)
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 422
Rejestracja: 2007-06-01, 16:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Iskra

 

#4 Post autor: Iskra »

Ma to coś z nowoczesnych apartamentów. Ale bajbardziej podoba mi się... choinka! Jest świetna. :)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#5 Post autor: zgrredek »

Ta choinka to świerk srebrzysty.
Bardzo fajne wyposażenie; modna przezroczysta umywalka, krzesła, kanapa... Tą minisiłownią dobiłeś mnie. Co do samego budynku trudno mi coś powiedzieć, bo nie jestem miłośnikiem nowoczesnej architektury. Ciekawie wykorzystujesz technicowe klocki.
Tu i ówdzie przeszkadzają w odbiorze brudne klocki. Ja też mam z tym problem. Nie mogę się zdobyć, żeby raz a porządnie umyć je wszystkie. Najczęściej myję gotowe elewacje, a czego nie widać może zostać brudne.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#6 Post autor: glaz_pimpur »

UFF!!
W końcu coś świeżego. Mnóstwo fajnych rozwiązań. wydaje mi się, że starczyłoby na parę mniejszych prac. Myślę też, że mało kto ma cierpliwość aby przejrzeć wszystkie zdjęcia do końca. Tak jak moim poprzednikom mnie najbardziej podoba się łazienka i minisiłowania. Myślę, że są to tematy na osobne prace. Podoba mi się też mozaika przy wyjściu z garażu na klatkę.
Na minus muszę napisać, że mam wrażenie, że w niektórych miejscach zabrakło Ci klocków/weny twórczej.
I zdaje się, że użyłeś KLEJU (światła w Smarcie)!!!!!
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#7 Post autor: PatrykZ »

Dziękuję Wam za opinie. Cieszę się, że minimalistyczna bryła zdobyła Wasze uznaie. Miło, że wnętrze teź spodobało się. Z świerka też jestem zadowolony, w sumie miałem ten gatunek na myśli, sporo rośnie ich w moim pobliżu. Zgrredku, to tak w sumie niedaleko od Ciebie - Otwock Świerk :-) Glazie, bardzo zadowoliłeś mnie, że zgadłeś jaką markę wozu tworzyłem, tak się bałem o niewypał... Bałem się, że ocenicie go jako Matiza :-) Czasami weny brak, więc taśma i naklejki w ruch, w budowlach sporadycznie, w ludzikach Lego nagminnie i niezmiennie.
Może macie spostrzeżenia co do marki czarnego auta w mojej developerskiej makiecie? :-)
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 709
Rejestracja: 2006-08-31, 21:57
Lokalizacja: Łódź-Bałuty
brickshelf: robson1903
Kontakt:

 

#8 Post autor: Robson »

Bardzo Ładny. Podoba mi się ten nowoczesny styl, tylko nie wiem po co to zielone coś pośrodku, miedzy parterem a piętrem...

Pozdrawiam
Cb1100RR

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#9 Post autor: PatrykZ »

To zielone to trawa :-)
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#10 Post autor: zgrredek »

PatrykZ pisze:Zgrredku, to tak w sumie niedaleko od Ciebie - Otwock Świerk
Fajnie, będę miał od kogo klocki pożyczać.
PatrykZ pisze:Glazie, bardzo zadowoliłeś mnie, że zgadłeś jaką markę wozu tworzyłem
Też zgadłem, ale zapomniałem o tym napisać. Ten czarny coś mi przypomina (nawet widziałem go przedwczoraj), ale nie jestem znawcą aut i nie pamiętam jak się nazywa.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#11 Post autor: PatrykZ »

Będzie okazja spotkać się :-)
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#12 Post autor: Kubrick »

PatrykZ pisze:W pobliżu hipermarket "Kiepsco", dyskoteka, fabryka wyrobów azbestowych, gumowych, przetwórnia mączki rybnej.
biore w ciemno najwiekszy lokal :D
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#13 Post autor: PatrykZ »

No to po ptokach. Był wolny tylko jeden, został sprzedany jeden. Za jeden uśmiech, gratuluję. No to muszę zmienić tytuł głównego postu :-)
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

ODPOWIEDZ