[MOC] Gotha Go 242

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#16 Post autor: pit »

kris kelvin pisze:A mi się wydaje, że spokojnie dałbyś radę.
A moja rada to po prostu spróbuj :)
:) Pewnie tak, tylko kafli brak...

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#17 Post autor: Jerac »

Pit, budując ornitopter wpadłem na pomysł usztywnienia takich skrzydeł: liftarmy. I dużo technic bricków 1x1. Coś jak w skrzydłach wahadłowca dmaca. Nie mogłem tego pomysłu zastosować bo wspomnianych dziurawych bricków mam z 5, każdy w innym kolorze, ale potencjalnie ma to szansę zadziałać.

Wookashek

#18 Post autor: Wookashek »

Bardzo mi sie podoba, szczegolnie widok z gory. Naprawde przypomina oryginal. Przesuniecie plytek o pol studa do swietny pomysl. Ja bym na to nie wpadl. Pewnie bym kombinowal ze skosnymi plytkami.

Mozna sie przyczepic do drobiazgow, ale caloksztalt swietny.

A co do kolegow narzekajacych na brak kafelkow na skrzydlach, to przypominam, ze to sa klocki, a klocki maja study. I niech tak zostanie. Lubie ten "stary" styl.
Ostatnio zmieniony 2008-10-28, 19:28 przez Wookashek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#19 Post autor: pit »

Jerac pisze:Pit, budując ornitopter wpadłem na pomysł usztywnienia takich skrzydeł: liftarmy. I dużo technic bricków 1x1. Coś jak w skrzydłach wahadłowca dmaca. Nie mogłem tego pomysłu zastosować bo wspomnianych dziurawych bricków mam z 5, każdy w innym kolorze, ale potencjalnie ma to szansę zadziałać.
Tylko wtedy nie mógłbym wyprofilować skrzydła, które z przodu jest grubsze, a z tyłu cieńsze.
Wookashek pisze:Bardzo mi sie podoba, szczegolnie widok z gory. Naprawde przypomina oryginal. Przesuniecie plytek o pol studa do swietny pomysl. Ja bym na to nie wpadl. Pewnie bym kombinowal ze skosnymi plytkami.
Niestety nie ma płytek, o takim skosie, jaki tu był potrzebny.

ODPOWIEDZ