Janek Kafelek

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#46 Post autor: Misterzumbi »

Obrazek

:P

A czemu czarne nogi? Igiitt!
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
pixel
Posty: 285
Rejestracja: 2006-06-05, 13:43
Lokalizacja: wawa
brickshelf: pixel

 

#47 Post autor: pixel »

stronka uaktualniona

brakuje jeszcze tylko uaktualnienia najnowszego etapu... ale przeciez jest niespodzianka

zdjecia podlinkuje pozniej

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#48 Post autor: Maciej Drwięga »

crises pisze:Zastanawiam się, czy nie zrobić osobnego tematu na fotki, ale to może jakiś wprawiony w bojach "zarządca" doradzi.
Wysłałem PW.

Na początku roku (pierwsza połowa stycznia) będę w Redmondowie/Seattle + oby trochę czasu na zwiedzanie... Deklaruję, że mogę zabrać chłopaka na wycieczkę :)
Ostatnio zmieniony 2008-11-22, 18:59 przez Maciej Drwięga, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2787
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#49 Post autor: Ciamek »

Maciej Drwięga pisze:będę w Redmondowie
O tak! Janek Kafelek w samym sercu "imperium zła" : oP
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#50 Post autor: glaz_pimpur »

Co się dzieje z Jankiem? Nie zaginął przypadkiem w pierwszej akcji?
(Firs Action Hero?)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

crises

#51 Post autor: crises »

glaz_pimpur pisze:Co się dzieje z Jankiem? Nie zaginął przypadkiem w pierwszej akcji?
(Firs Action Hero?)
Janek dotarł tam, gdzie miał dotrzeć i czekamy co dalej. Missing after arrival albo coś w tym stylu.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#52 Post autor: Qworg »

Się zgłaszam
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

crises

#53 Post autor: crises »

Historia Janka.

Dnia 18.listopada 2008 roku Janek dotarł do Warszawy do pana Rekrutacji. Otrzymałem info, że dotarł na miejsce i zdjęcia będą niebawem. Ja wysłałem wiadomość do następnego odbiorcy i to by było na tyle. Słuch o figurce zaginął. PW i GG do Rekrutacji nie przynosiły spodziewanych efektów. W końcu otrzymałem obietnicę, że na Sylwestra Janek weźmie udział w sesji foto i wróci do mnie (o to prosiłem). Dziś jest 26. stycznia i w końcu nasz podróżnik wrócił do punktu startu.
W międzyczasie Maciek Drwięga wylatywał do Ameryki, zwiedzać miejsca urokliwe i bardzo chcieliśmy, żeby Janek tam też był. Posłużyliśmy się pewnym fortelem, o którym dowiecie się od Macieja.
Historia z Rekrutacją zakończyła się dla jego obecności na forum nieprzyjemnie.

W związku z zaistniałymi problemami, aby zaoszczędzić nam wszystkim niepotrzebnego czekania i nerwów oraz wyeliminować ewentualne zapędy sabotażystów ogłaszam aktualizację zasad:
1. Kto zgubi - odbudowuje (figurka + walizka + naklejka - oferuję plik z wzorem). Figurka nie zawiera białych kruków, więc problemu nie powinno być.
2. Kto nie odbuduje, albo będzie przetrzymywał - kop z forum (własnoręcznie przez MD).
3. Wysyłka tylko polecona (wysyłki zagraniczne jak najbezpieczniejsze, ale w ramach zdrowego rozsądku - DHL nie jest obowiązkowy...).
4. Kto się chce wycofać - niech da znać.

kris kelvin

#54 Post autor: kris kelvin »

No chłopak musi mieć trochę przygód, a nie tak nudno będzie jeździł z miejsca na miejsce :D

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#55 Post autor: Maciej Drwięga »

Zostałem wywołany do tablicy :)
Zdjęcia z podróży Janka właśnie się wrzucają na BS. Prawdę mówiąc na przełomie grudnia i stycznia szansa na odzyskanie oryginału jawiła się bliską zeru, więc postanowiliśmy stworzyć nowego Janka - wszak nikt nie będzie sabotował sympatycznej inicjatywy.
Janek odwiedził zasadniczo trzy miejsca (choć w plecaku towarzyszył mi przez całe 2 tygodnie szwędania się po stanie Waszyngton) - których opis dość rozbudowany przygotowuję. Pogoda była iście zimowa ale już wiadomo, że przy najbliższej okazji znów uda się w tamte miejsca, może przy bardziej sprzyjających warunkach pogodowych.
Zwiedzone zostały miejscowości w których (między innymi) kręcony był kultowy serial Twin Peaks, Był także spacer po kampusie pewnej dużej firmy komputerowej oraz - przerwana z powodów pogodowych - wycieczna w stronę wulkanu Świętej Heleny.
Zdjęcia będą tu -> http://www.brickshelf.com/cgi-bin/galle ... ek-Kafelek a już niebawem pod adresem http://www.00453005_0000002.pl/jk pojawi się obszerna notka opisująca wycieczkę.
Ostatnio zmieniony 2009-01-26, 23:22 przez Maciej Drwięga, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#56 Post autor: szarikm »

Patrząc na tytuły katalogów wynika, że Janek do Stanów nie leciał, tylko płynął! ;) Całe dwa miesiące ;)

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#57 Post autor: grevious27 »

Ja niestety z braku czasu i klocków muszę się wycofać :(
Why so serious?

Awatar użytkownika
Maciej Drwięga
Posty: 1109
Rejestracja: 2004-08-08, 13:00
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: maciejd

 

#58 Post autor: Maciej Drwięga »

grevious27 pisze:braku czasu i klocków
Odbudować musisz dopiero jak zgubisz... ;)
Maciej
-----
Na warsztacie kolejowo, ale jeszcze nie wiem co... pewnie kawałek bocznicy kolejowej, na ten cały bałagan.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#59 Post autor: Mikolaj »

crises pisze:Kto zgubi - odbudowuje (figurka + walizka + naklejka - oferuję plik z wzorem)
Hm. No to nie mogę go zgubić - nie mam żadnych walizek:D
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#60 Post autor: zgrredek »

Mikolaj pisze:Hm. No to nie mogę go zgubić - nie mam żadnych walizek:D
Powiesz, że ukradli mu na dworcu i dasz w zamian plecak.

ODPOWIEDZ