[MOC] Blacktron Heavy Fighter

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

[MOC] Blacktron Heavy Fighter

#1 Post autor: Legate Scimitar »

Gdzieś w połowie grudnia stałem się szczęśliwym posiadaczem dwóch 6887 - Allied Avenger. Niestety jak to bywa, znudziły mi się w obecnym kształcie, stąd po jakiś dwóch dniach przebudowywania z dodatkiem części z poza zestawów powstało takie coś:

Obrazek

Jest to pionowzlot (chyba tak to się nazywało w żargonie lotniczym :P), posiada nawet całą jedną funkcję - można opuścić kabinę tak aby dało się z niej w miarę wygodnie wysiąść. I tyle... :P

Deeplinki:
1,2,3

Galeria będzie tutaj
Ostatnio zmieniony 2009-01-03, 14:50 przez Legate Scimitar, łącznie zmieniany 1 raz.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#2 Post autor: spacelord »

Muszę powiedzieć że po pierwszym obrazku średnio mi się spodobał - ale jak zobaczyłem ostatni - czyli jak kabina się otwiera to spodobał mi się bardziej (ale nadal nie bardzo) ;)

Taki jakiś mało składny jest. Wygląda na dość szybko zbudowany. Mimo że jak piszesz głównie z dwóch zestawów się składa to jak dla mnie można by go dopracować... te dwa duże białe klocki z przodu rażą swoją 'bielą' i wielkością... i chyba za mało żółtych światełek (jak na blacktron)... i skrzydła masywnie białym obudowane... i chyba tyle :)

edit: ale kształt fajny jest :)
Ostatnio zmieniony 2009-01-03, 14:58 przez spacelord, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Legate Scimitar
Posty: 138
Rejestracja: 2008-04-01, 21:17
Lokalizacja: Czarna Dziura
brickshelf: Scimitar

 

#3 Post autor: Legate Scimitar »

spacelord pisze:Wygląda na dość szybko zbudowany
spacelord pisze:można by go dopracować...
No bo tak właściwie to jest on przerwą w trakcie budowania kolejnych ustrojstw, tak w ogóle to chciałem tylko wykorzystać w jakiś fajny sposób kabinę no i jakoś tak się poskładało :P
spacelord pisze:te dwa duże białe klocki z przodu rażą swoją 'bielą' i wielkością...
cóż, były najmniejszym złem jakie musiałem dodać do przodu, bo inaczej to kiepsko się prezentował...
spacelord pisze:edit: ale kształt fajny jest :)
Miło to słyszeć :)

Two-Faced

#4 Post autor: Two-Faced »

Mi się podoba. Fajna kabina z tych trzech szybek. Białe duże klocki mi nie przeszkadzają. Wydłużają krótki przecież myśliwiec i dodają drapieżności. Fajnie się rozkłada do tej pozycji z kabiną na dole. Tutaj przydałoby się jeszcze jakieś zdjęcie z innego kąta.

Skrzydła rzeczywiście nieco masywnie obudowane. Jakby statek był cały biały albo cały czarny to by lepiej wyglądało.

EDIT:

Po upublicznieniu galerii widać wreszcie że funkcja opuszczania kabiny jest całkiem sprytna. No i zonk w postaci sexy pilotki :) Ujęcia w galerii dobrze prezentują statek, bo po pierwszych deeplinkach nie bylo za dużo widać.
Ostatnio zmieniony 2009-01-04, 16:03 przez Two-Faced, łącznie zmieniany 1 raz.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#5 Post autor: Hezar »

Ehhh... stary, dobry Blacktron...

Konstrukcja nawet całkiem fajna, ale najbardziej spodobała mi się ta seksowna kosmonautka ;)

Pozdrawiam (:

ODPOWIEDZ