[MOC] Predator

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Nexus 7

#16 Post autor: Nexus 7 »

Dredy genialne, calosc zadziwiajaco podobna do oryginalu. Nozki faktycznie za chude ale podobnie jak wszyscy inni (nieliczac Jeraca) nie mam pomyslu na lepsze.
Czekam na obcego!

Awatar użytkownika
bartek_mi
Posty: 286
Rejestracja: 2007-12-03, 14:11
Lokalizacja: wawa
brickshelf: bartekmi

 

#17 Post autor: bartek_mi »

wyglada jak predator - a to juz niezle :)

dobre wlosy
i ostatnia fotka :)

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#18 Post autor: Hezar »

Predator wyszedł naprawdę świetnie, jednak nie do końca przemawia do mnie "mania" dodawania do konstrukcji elementów nie mających nic wspólnego z Lego - w tym przypadku skrawek materiału i gumki recepturki w kolorze czarnym niewiadomego pochodzenia.
W Twojej poprzedniej propozycji (Hellboy) również pojawił się kawałek jakiejś szmatki, jednakże MOC tak mnie zaskoczył, że po prostu to pominąłem.
Moim zdaniem wszystkie te "śmieci" tylko pogarszają efekt, sztuką jest zbudować wszystko z elementów Lego, zaś pozostałe "zamienniki" są po prostu tandetne. Tyle na ten temat.

Pozdrawiam (:

MasterBlaster

#19 Post autor: MasterBlaster »

Hezar pisze:nie do końca przemawia do mnie "mania" dodawania do konstrukcji elementów nie mających nic wspólnego z Lego - w tym przypadku skrawek materiału i gumki recepturki w kolorze czarnym niewiadomego pochodzenia.
Błąd! Jak najbardziej LEGO!
http://peeron.com/inv/parts/x381c01

Edyt:
Zapomniałem skomentować - Piękny, co tu dużo mówić.
Nóżki chude, rozwiązanie Jeraca najlepsze.
Czekam na Obcego i jego ząbki ;)
Ostatnio zmieniony 2009-01-24, 18:36 przez MasterBlaster, łącznie zmieniany 1 raz.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#20 Post autor: Hezar »

MasterBlaster pisze:Błąd! Jak najbardziej LEGO!
Ups, przyznaję się do pomyłki, niemniej uwaga i tak jest aktualna...

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#21 Post autor: grevious27 »

Świetne wykonanie. Czapki z głów.
MasterBlaster pisze:Czekam na Obcego i jego ząbki ;)
A może mutacja tych dwóch ras -predalien :)
Why so serious?

aro_kal
Posty: 436
Rejestracja: 2006-02-07, 14:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: aro-kal

 

#22 Post autor: aro_kal »

Mister, jesteś najnormalniej nienormalny. Już wiem dlaczego Cię zatrudnili w lego. Sam bym Cię zatrudnił. Jesteś żywym dowodem na karierę od sprzątacza do milionera. Masz chłopie i wyobraźnię, i talent. Tak banalna konstrukcja, a tak dobra. Gratuluję.
Ostatnio zmieniony 2009-01-24, 22:08 przez aro_kal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#23 Post autor: Jerac »

Banalna?

Oj nie.

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#24 Post autor: zgrredek »

Podziwiam twoją umiejętność wykorzystania klocków do osiągnięcia zamierzonego efektu.
Nie bardzo pamiętam film, bo oglądałem raz i połowę z zamkniętymi oczami, toteż nie bardzo wiem czemu jest w pampersie, ale widać tak mam być.

Awatar użytkownika
ImpreSariO
Posty: 608
Rejestracja: 2007-02-24, 19:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

#25 Post autor: ImpreSariO »

zgrredek pisze:toteż nie bardzo wiem czemu jest w pampersie
Kurde co wy macie z tym pampersem? Nie widzicie że to kawałek szmaty zakrywający jego wielkie kosmiczne jajka? Indiance czy Majowie też latali z czymś takim na sobie. Tak poza tym, świetny Predator Adamie. Tylko te małe stópki trochę przeszkadzają.

Coś dla fanów Predatora, Aliena i Gacka ;)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Hjp0I_okX0w[/youtube]

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#26 Post autor: Hezar »

aro_kal pisze:Już wiem dlaczego Cię zatrudnili w lego.
No proszę... niesamowite! Czy to aby prawda?

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#27 Post autor: M_longer »

Hezar pisze:No proszę... niesamowite! Czy to aby prawda?
No tak jakoś wyszło że Zumbi pracuje dla Lego. Czy to Cię dziwi?
Ostatnio zmieniony 2009-01-25, 13:38 przez M_longer, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#28 Post autor: Misterzumbi »

Hezar pisze:Predator wyszedł naprawdę świetnie, jednak nie do końca przemawia do mnie "mania" dodawania do konstrukcji elementów nie mających nic wspólnego z Lego - w tym przypadku skrawek materiału i gumki recepturki w kolorze czarnym niewiadomego pochodzenia.
W Twojej poprzedniej propozycji (Hellboy) również pojawił się kawałek jakiejś szmatki, jednakże MOC tak mnie zaskoczył, że po prostu to pominąłem.
Moim zdaniem wszystkie te "śmieci" tylko pogarszają efekt, sztuką jest zbudować wszystko z elementów Lego, zaś pozostałe "zamienniki" są po prostu tandetne. Tyle na ten temat.

Pozdrawiam (:
Bede sie bronil. Gumki jak najbardziej LEGOwe, moglem zrobic z LEGO sznurka, ale akurat nie mialem pod reka. Te szmatki to "gacie" Trola z Harryego Pottera. Jak najbardziej LEGO. Szmatki Hellboya to pelerynki Jawa z Gwiezdnych wojen. Niestety pisze na laptopie kolezanki, i nie chce mi sie szukac w BL. Jak bede nazad to wrzuce linki. Normalnie nie skladam elementow gumkami (chociaz tutaj tylko dwa elementy sa na gumke), ale czasem efekt uswieca srodki... Czy jakos tak.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#29 Post autor: Hezar »

Misterzumbi, teraz nie pozostaje mi nic innego, jak tylko uderzyć się w pierś i przyznać do gigantycznej pomyłki.
Ponieważ wszystkie te elementy są "legowe", to wszystkie moje zarzuty stają się bezpodstawne, zaś konstrukcje jak i ich twórca naprawdę zyskują moje uznanie ;)

Pozdrawiam (:

ODPOWIEDZ