[MOC] Predator

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

[MOC] Predator

#1 Post autor: Misterzumbi »

Cokolwiek sie ze mna dzieje. jak przez rok nie zbudowalem prawie nic dla siebie, tak od paru dni nie nadazam z fotografowaniem.

Dzis mam do pokazania to:

Obrazek

Kiedys znalazlem Predatora MOKO i o malo nie zdechlem. Moko niedosc ze wykombinowal przesliczna maske to jescze zgadl jak umocowac dredy. Ja kiedys tez probowalem costam zlozyc do kupy:

http://www.brickshelf.com/gallery/miste ... ator01.jpg

Przypomnial mi sie jak Hipcio poprosil mnie o zdjecia Maxa, wrzucilem je pod characters i tak ogladalem co wymodzilem i stwierdzilem ze przydalo by sie poprawic coniektore (wszystkie) zdjecia/figurki. Na pierwszy ogien poszedl Predator. Najpierw tylko zalozylem maske MOKO na tulw swojego, nie wygladalo specjalnie bi maska MOKO wyglada dobrze tylko z dwoch ujec. Pogrzebalem troche, i tak przedluzylem dredy, dodalem cztery sztuki, zmienilem troche czolo, i przebudowalem swojego tak zeby proporcje sie mniej wiecej zgadzaly. Wyszedl troche za wysoki, ale piero wie jaki jest prawidlowy rozmiar Predatora. W komiksach jest czasem dwa razy wyzszy od ludzi dlatego nie przeszkadza mi. Wystarczy ze wyglada ladnie :D...

Tutaj jescze troche:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Galeria:

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=364435

Zdjecia od predator000 do 006

Dziekuje za uwage i za zrozumienie przydlugiego tekstu. Jutro moze bedzie obcy. Pomysl na zeby mam, nie chwalac sie, genialny.

Ahoi!
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#2 Post autor: caro »

technika jaką został zbudowany powala... Lecz jakoś taki mało straszny jest, może to przez te krótkie nóżki :D Nie próbowałeś ich trochę wydłużyć ? :)
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#3 Post autor: Misterzumbi »

Krotkie stopki. zgadza sie. Nogi sa dosc dlugie. Probowalem dluzsze ale gubi proporcje wzgledem zdjec "prawdziwego".
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#4 Post autor: glaz_pimpur »

Fajny, ale co to za pielucha wystaje mu pomiędzy nogami? w ogóle przez to nie jest straszny!
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
flauma
Posty: 57
Rejestracja: 2006-12-30, 20:36
Lokalizacja: Katowice

#5 Post autor: flauma »

biedny predus w pieluszce biega. Nóżki rzeczywiście ma jak baletnica ale od kolan w dół. Po wyrazie twarzy od razu widać że lepiej z nim nie zadzierać ! Słodki na swój sposób !
"rączki do góry"

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#6 Post autor: Mikolaj »

glaz_pimpur pisze:w ogóle przez to nie jest straszny!
Taa, ciekawe czy nadal byś tak uważał, gdybyś kiedyś go spotkał w ciemnej uliczce.... :D
Mi tam się podoba. Zwłaszcza mordka.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#7 Post autor: Misterzumbi »

glaz_pimpur pisze:Fajny, ale co to za pielucha wystaje mu pomiędzy nogami? w ogóle przez to nie jest straszny!
Predator ma takie szmaty pomiedzy nogami. Jakos nie potrafie zrozumiec czemu niby ma byc "straszny"? Poki nie sciaga maski z pyska w filmie nie jest jakis nazbyt straszny. Ot, Samurai costamcostam.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#8 Post autor: spacelord »

Bardzo fajny predator :) Głowa najlepsza (super!), potem tułów, broń, kręgosłupek, no i na końcu najmniej fajne nogi, ale co tam, pewnie trudno jest lepsze zbudować...
i też nie wiem czemu ma być straszny - przecież raczej ani w filmie ani w komiksach ani w grach nie był... co innego obcy :)

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#9 Post autor: Jerac »

Już miałem marudzić że głowa 3x za wielka w porównaniu do reszty. Ale nie, tak faktycznie jest! Ciekawe, bo z filmu zapamiętałem go nieco inaczej.

Głowa, tułów, ręce broń i majtki genialne, nogi natomiast jak u panienki. Przydały by się trochę grubsze. Może taki klocek 1x1 ze studami z każdej strony, i naookoło te płytki z zębem? I 2 takie, jeden zębami do góry, drugi do dołu?

lordofdragonss

#10 Post autor: lordofdragonss »

Przytulaśny jak mało kto, ale ja tam wolę Obcego <3
Nie wiem, ale jak się na no niego gapie to mi przypomina Jacka Sparowa xD
Gratuluję pomysłu :D
Ostatnio zmieniony 2009-01-24, 16:56 przez lordofdragonss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#11 Post autor: Misterzumbi »

Jerac pisze:nogi natomiast jak u panienki. Przydały by się trochę grubsze. Może taki klocek 1x1 ze studami z każdej strony, i naookoło te płytki z zębem? I 2 takie, jeden zębami do góry, drugi do dołu?
Nareszcie! Do cholery jasnej juz myslalem ze kazdy bedzie dziamolil ze nogi do bani, a itak nikt nima lepszego pomyslu. Wyprobuje. Moze zamontuje zeby Bionicli zamiast stopek?

Edyta mowi ze wyglada do niczego. Juz lepiej zostawic jak sa. Moze kiedys.
Ostatnio zmieniony 2009-01-24, 17:03 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#12 Post autor: caro »

Misterzumbi pisze:Moze zamontuje zeby Bionicli zamiast stopek?
Bron Cię Panie Boże !!
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#13 Post autor: Misterzumbi »

caro pisze:Bron Cię Panie Boże !!
Spoko. Mozesz mi mowic po imieniu.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Jerac
Posty: 2311
Rejestracja: 2006-01-14, 20:32
Lokalizacja: Sol III, Łódź
brickshelf: Jerrec

 

#14 Post autor: Jerac »

Ale on ma normalne palce u nóg (aczkolwiek ma też na nich pazury). Bioniclowy ząb da mu kopyto ;p

O wiem. Stary zawias, taki jak był w model team, taka płytka 1x2 co to ma z jednej strony 3 "palce", a druga wersja ma 2 palce. To by się nadawało na stopę wg mnie.
Ostatnio zmieniony 2009-01-24, 17:07 przez Jerac, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1469
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#15 Post autor: Misterzumbi »

Nadawalo by sie. Nima niestety bezowych (Predator lata boso w klapkach), i denerwuje mnie strasznie Stud, mozna by zakryc minislopem, ale niewiem dokladnie jak to mialo by wygladac.

Zdniecje dla szyszkich ktore nie lupiom nuzek:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2009-01-24, 17:48 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

ODPOWIEDZ