Podaruję Ci serce...

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Goldbrick

Podaruję Ci serce...

#1 Post autor: Goldbrick »

lordofdragonss pisze:Teraz czekam aż ktoś wykona "podaruje ci me serce", w krwawej wersji xD
Wziąłem sobie to do serca (ile razy jeszcze padnie dzisiaj to słowo??) to skleciłem coś "krwawego". Efekty:


Rycerz, zapytany przez damę czy podaruje jej swoje serce, długo się wahał.
Czy warto było robić sobie krzywdę??
W końcu wpadł na pomysł że załatwi to inaczej ("może głupia kobita się nie domyśli?").
Jako że należał do straży królewskiej, jego ofiarą padł właśnie władca...

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2009-02-15, 13:04 przez Goldbrick, łącznie zmieniany 2 razy.

rh

#2 Post autor: rh »

Hm, ja tu wyczuwam jakieś przekręcenie koncepcji.
Czy za czasów rycerskich były "walę tynki"? Czy dzisiaj są rycerze, którzy wypruwają innym serca używając do tego miecza?
Raczej to oddech historii :P

EDYTA: Czy w Twoich zasobach (zapudełkowanych?) nie ma żadnych tiles? Te study nie wyglądają za dobrze...
Ostatnio zmieniony 2009-02-14, 22:17 przez rh, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Scrat
Posty: 543
Rejestracja: 2008-06-24, 01:31
Lokalizacja: Lubań
brickshelf: scratel

 

#3 Post autor: Scrat »

Goldbrick pisze:Rycerz, zapytany przez damę czy podaruje jej swoje serce, długo się wahał.
Czy warto było robić sobie krzywdę??
W końcu wpadł na pomysł że załatwi to inaczej ("może głupia kobita się nie domyśli?").
Jako że należał do straży królewskiej, jego ofiarą padł właśnie władca...
I ja mam się tego domyślić patrząc tylko na miniaturkę? ;) Dla osoby, która nie zna tej historyjki jest to "zamach na króla".

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#4 Post autor: M_longer »

Goldbrick pisze:Jako że należał do straży królewskiej, jego ofiarą padł właśnie władca...
Bardzo mądre. Tyle osób wkoło, a ten osobnik wpadł na jakże oryginalny pomysł zabicia króla. Problem polega na tym, że straż królewska po tym jakże miłosnym wyczynie utłukła by go na miejscu... Bez zapoznania się z opisem to wygląda po prostu jak zabójstwo władcy.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#5 Post autor: Mikolaj »

Ee... Zmień rycerza na królewnę albo księżniczkę... Bez czytania opisu wygląda to jakby ten król chciał oddać swe serce RYCERZOWI....
Ostatnio zmieniony 2009-02-14, 22:26 przez Mikolaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#6 Post autor: M_longer »

Post wygaśnie: 02.15, 22:31
Dlaczego wygasiłeś?
Pozostałe prace dotyczące walenia tynków nie są wygaszone...

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#7 Post autor: caro »

Mogłeś zrobić jakiś tron żeby było widać,ze ten co leży to król. Ja tutaj żadnego związku z walentynkami nie widze. Nawet mi to na serce nie wygląda. Bo obok króla leży takie samo :P Król ma dwa serca(?)
Powoli Astra GSI

lordofdragonss

#8 Post autor: lordofdragonss »

Haha, mnie se tam podoba(szczególni, że to mój pomysł :P) zadam tylko pytanie... Dlaczego rycerz ma zółtą i szarą dłoń? Zdjął rękawicę by wziąść serce?

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#9 Post autor: Hezar »

Krwawy pomysł i również krwawe wykonanie. Ze wszech miar brutalna "walentynka".
Najprawdopodobniej brak "wykafelkowanych" ścian i posadzki wynika z braku tychże elementów, niestety ze studami całość wygląda gorzej.
Zgadzam się również ze stwierdzeniem, że bez opisu scenka łatwo może być interpretowana jako zamach na króla.

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#10 Post autor: grevious27 »

Scenkę można interpretować na wiele sposobów. Może dorób scenkę, jak rycerz wręcza swojej ukochanej te serce. Wtedy przekaz byłby bardziej rozumiany :)
Why so serious?

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#11 Post autor: KUKUS »

W pierwszej chwili pomyślałem, że to może król poprosił swojego wiernego sługę, żeby wyrwał mu serce dla swojej damy :P Ale w sumie możliwość wielu interpretacji nadaje tej scence dodatkowego waloru...

...przydałoby się więcej tilesów...

Awatar użytkownika
lugomina
Posty: 733
Rejestracja: 2007-08-05, 22:23
Lokalizacja: fawela wielkomiejska
brickshelf: legominha

 

#12 Post autor: lugomina »

Echmm... troche nieporzadna ta praca, dotkliwy brak tilesów jak to juz zauwazyli poprzednicy, a zólte zdjecie tez nie dodaje uroku.
Tytul powinien brzmiec "Wydre Ci serce" bo inacy to w ogóle nie wiadomo o co chodzi..
Cierpię na Dark Age Light - nie mam siły, nie buduję, ledwo tylko coś kupuję i na razie chowam do szafy. Lego daj pani.

ODPOWIEDZ