[MOC] You gonna need a bigger boat

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#16 Post autor: Misterzumbi »

Obejrzyj to co zapodalem na Youtube.
PatrykZ pisze:Nie uznaj tego za poufałość, ale rozumiem, że stoi już szwedzkim zwyczajem w oknie, lub jako marynistyka na stylowej komodzie? Ja z czymś tak pięknym nie czekałbym ani chwili...
mmm... Nie, stoi na biurku ogolocony z detali...

edyta mowi ze kiedys to pewnie tak by bylo, ale od jakiegos czasu przestalem okrazac sie klockami, ot zdjecia, i sru do pudla...
Ostatnio zmieniony 2009-02-26, 20:45 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 3 razy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
TT
Posty: 1181
Rejestracja: 2004-05-27, 13:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: TT

 

#17 Post autor: TT »

Przepiękne.


ps. i co ja robię tu uuuuuu
Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#18 Post autor: caro »

Świetny! Moje zęby też gdzieś leża pod biurkiem :D Na pewno stoi gdzieś na zasłużonym miejscu ;)
Powoli Astra GSI

Mrutek

#19 Post autor: Mrutek »

Misterzumbi pisze:Nieznam slowa "nadziubdziales". To dobrze czy zle?

Jerac, szare tlo dobry pomysl, ino za pozno :D...

te szare costam na sznurku to niewiem, walaja sie takie styropianowe costam po pokladzie jak ogladasz film...
Szare na sznurku to albo papier toaletowy albo pływaki.
Czasami szczegółów jest za mało, czasami w sam raz, a czasami za dużo.
"Nadziubdziałeś" to znaczy bardzo dużo, bardzo fajnych szczegółów, które zebrane razem do kupy już tak fajnie nie wyglądają. Na szczęście z bliska. Z większej odległości łajba prezentuje się lepiej ( Zdjęcie 000 i od 034 w górę).
( - ) Śruba, biały reling do kitu.
( + ) Pomysł. Wiele fajnych drobiazgów i motywów. Fajny delfin. Nieźle spasiony.

Awatar użytkownika
kenobi8
Posty: 174
Rejestracja: 2009-01-09, 17:37
Lokalizacja: Płock

#20 Post autor: kenobi8 »

Wow, brak mi słów. A ten pomysł na dno fantastyczny.

Awatar użytkownika
Mikolaj
Posty: 1044
Rejestracja: 2008-02-02, 18:55
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: Mikolaj93
Kontakt:

 

#21 Post autor: Mikolaj »

Ech, typowe. Jak nie ma mnie w domu, albo oddam komputer do naprawy ktoś musi pokazać coś co naprawdę zwala z nóg:P

Tak, łódź jest fantastyczna, porażają detale i tak dalej....

Aha, mam nadzieję, że zgłosisz to na MOC miesiąca:)
Ze smutku wory pod oczami jak Panasewicz.

Conrack1410

#22 Post autor: Conrack1410 »

Misterzumbi - szacunek - kolejna praca która potwierdza tylko fakt ,że świetnie budujesz

z dbałością o detale, skalę i poprostu z tym czymś :-)

Nexus 7

#23 Post autor: Nexus 7 »

Wszystkie drobne detale sa zupelnie fantastyczne. Sylwetka dobrze oddana, ale czy nadbudowka nie jest odrobine za niska?
Najlepsze jest to ze Misterzumbi potrafi zbudowac wszystko, nawet jesli nie ma to kol :-)

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#24 Post autor: zgrredek »

"Nadziubdzianie" jest tu całkiem na miejscu, bo na łajbie jest pełno dupereli. Łódka jest piękna. Przód kadłuba wyprofilowany trochę kanciasto, ale nie wiem czy dałoby się to zrobić inaczej. No i ta podstawa. Gdyby była to sama łódka, bez ludzików i rekina to byłoby OK, bo byłby to po prostu model. Jeśli są ludki i rekin to brakuje mi tu tafli wody, pod którą czai się rekin. Oczywiście nie wiem jak taki efekt osiągnąć, ale gdybyś to zrobił to chyba spadłbym z krzesła z wrażenia.
No i masz duży plus za zrobienie czegoś "pływającego", bo rzadko można tu oglądać takie rzeczy.
Od jesieni chodzi mi po głowie kuter rybacki. Jeśli dojdzie kiedyś do realizacji to pozwolę sobie "pożyczyć" kilka patentów.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#25 Post autor: grevious27 »

Świetna łajba. Ilość i jakość detali powala. Szacunek :)
Ostatnio zmieniony 2009-02-27, 09:37 przez grevious27, łącznie zmieniany 1 raz.
Why so serious?

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#26 Post autor: Misterzumbi »

Nexus 7 pisze:Wszystkie drobne detale sa zupelnie fantastyczne. Sylwetka dobrze oddana, ale czy nadbudowka nie jest odrobine za niska?
Najlepsze jest to ze Misterzumbi potrafi zbudowac wszystko, nawet jesli nie ma to kol :-)
Nadbudowka na "pierwszym pietrze" jest za wysoka. Zeby uzyskac mniej wiecej prawidlowe proporcje dolna jest odrobine (dwie plytki moze) za niska. Do tego Okna powinny byc bardzo wysokie, a ja niewiem jak SNOTowac na 3 a chcialem miec jak najciensze slupki, a nie chcialem uzywac naklejek. Ale w Filmie pod oknami jest mnostwo szmelcu, jakies bosaki, harpuny i Bog wie co, dlatego az tak bardzo nie rzuca sie w oczy. To LEGO, zawsze jest cos za cos.

Co do Detali, taka jest natura LEGO, ograniczenia materialu powoduja ze najciensze jest zawsze za grube. W filmie statek jest nacpany jakimis smieciami, a ze bloczki i szakle LEGO sa wieklosci ludzkiej glowy, a w rzeczywistosci ludzkiej piesci to wszystko wyglada przeskalowane. Mi sie podoba, lubie tka budowac, jak bym zyczyl 100% orginal to bym zbudowal statek z drewna czy plastiku a nie z klockow.

Przodu NIE DA SIE w zaden sposob inaczej wyprofilowac. Wyprobowalem praktycznie kazdy sposob ktory wpadl mi do glowy. Wszystko wyglada fe. Ale chetnie dam sie pouczyc ze mozna inaczej.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#27 Post autor: glaz_pimpur »

Piękny model!
Również przyłączam się do zdania, że klocki sa na tyle specyficzne, że nie można wszystkiego wyskalować i wszystko zmieścić.
Ilość zmieszczonych szczegółów jest odpowiednia. Więcej nie dałoby rady zmieścić bez popsucia ogólnego wrażenia.
Tylko ta śruba rzeczywiście chyba przekombinowana
Ostatnio zmieniony 2009-02-27, 11:17 przez glaz_pimpur, łącznie zmieniany 1 raz.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#28 Post autor: PatrykZ »

Ojej! Oddałeś podpórki do galwanizacji? :-)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#29 Post autor: Misterzumbi »

Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
martinbb
Posty: 673
Rejestracja: 2007-03-10, 14:20
Lokalizacja: Bielsko-Biała
brickshelf: martinbb

 

#30 Post autor: martinbb »

Praca naprawdę wiernie odzwierciedla oryginał. No i ta maaaaaaaasa szczegółów :)
Inspired by NavySEALs

ODPOWIEDZ