[MOC] You gonna need a bigger boat

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#31 Post autor: Qworg »

Robson1903 pisze:Może tak, wole Twoje konstrukcje samochodowe itp :P A nie jakieś kutry xD ^^
To jest o niebo lepsze od wszystkich samochodów. Detale są po prostu świetne. Tak mi się podoba że po chamsku buchnę kilka patentów jak będę budował coś statkopodobnego :P.
Chociaż wydaje się trochę za mały do minifigów.

Misterzumbi pisze:Ale co to jest co cie powala?
Dla 99% facetów powalający jest strzał w krocze....
Ostatnio zmieniony 2009-02-27, 16:46 przez Qworg, łącznie zmieniany 2 razy.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#32 Post autor: Misterzumbi »

Worg pisze:
Robson1903 pisze:Może tak, wole Twoje konstrukcje samochodowe itp :P A nie jakieś kutry xD ^^
To jest o niebo lepsze od wszystkich samochodów. Detale są po prostu świetne. Tak mi się podoba że po chamsku buchnę kilka patentów jak będę budował coś statkopodobnego :P.
Chociaż wydaje się trochę za mały do minifigów
Nie jest za maly. Minifigi sa za grube. Obejrzyj choc te urywki ktore zapodalem, to jest jacht, nie Okret.
Niewiem czy lepsze od samochodow, ja po prostu bardzo lubie film i bardzo mi sie chcialo zbudowac wasnie ten stateczek. Czasami buduje od niechcenia, albo bo mam na cos pomysl, a wtedy tylko sru i zdjecia, tu czekalem az dzien zeby poprawic wszystkie detale.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#33 Post autor: Qworg »

Misterzumbi pisze: Nie jest za maly. Minifigi sa za grube. Obejrzyj choc te urywki ktore zapodalem, to jest jacht, nie Okret.
Ciii bo mi minifigi wpędzisz w deprechę i za tydzień będę miał pudło szkieletów....
Wiem że to nie jest okręt, obejrzałem wszystko co zapodałeś i wydaje mi się że powinien być ze 2 study szerszy i o kilka dłuższy. To jest takie moje odczucie, nie liczyłem żadnej skali ani nic takiego, weź też pod uwagę że nie pamiętam kiedy zbudowałem coś małego więc mogę się mylić.... po prostu wydaje mi się że trochę większy wyglądałby lepiej :P.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#34 Post autor: PatrykZ »

To fakt minifigi Lego w ogóle są niezgrabne i niezgodne z proporcjami. Korpulentne i płetwiaste, ale za to funkcjonalne :-)

Awatar użytkownika
Szakal
Posty: 99
Rejestracja: 2006-10-28, 05:07
Lokalizacja: Dobroszów Ol.
brickshelf: Szakal

 

#35 Post autor: Szakal »

Super.
Świetna prac, brawo.
,,Ale ta degrengolada jest super.......
Przynieś te werypatory do bulgotnicy....."

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#36 Post autor: zgrredek »

PatrykZ pisze:minifigi Lego w ogóle są niezgrabne i niezgodne z proporcjami.
Są zgodne z proporcjami pewnego Edgara.

spacelord
Posty: 965
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#37 Post autor: spacelord »

Ja sobie czekałem na aliena (tego wspomnianego przy okazji predatora) a tu statek (ale jaki!) ;)

Naprawdę bardzo udana praca. Super wygląda :) (szczegóły już na pewno wszyscy wychwalili...)

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#38 Post autor: Hezar »

U la la... ależ ładny... naprawdę robi wrażenie!
Szczegółowość powala, podobnie jak ta ogromna ilość detali.
Jedyne, co tak naprawdę mnie rozczarowuje, to stosowanie nielegowych elementów - tak wspaniała konstrukcja na to nie zasługuje...

Pozdrawiam (:

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#39 Post autor: Misterzumbi »

Co znowu jest nielegowe? Te dwa druty we flexach? Mozna bylo wygiac na cieplo, mozna bylo wcale nie wyginac... A reszta? Sznurki, flexy, te dwie naklejki... Wszystko LEGO...
Ostatnio zmieniony 2009-03-01, 19:04 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#40 Post autor: M_longer »

Misterzumbi pisze:Co znowu jest nielegowe? Te dwa druty we flexach? Mozna bylo wygiac na cieplo, mozna bylo wcale nie wyginac... A reszta? Sznurki, flexy, te dwie naklejki... Wszystko LEGO...
Ale mi jakoś to nie przeszkadza. Myślę że gdybyś o tym nie wspomniał to nikt by się nie zorientował i nie byłoby narzekania że nie Lego ;)

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#41 Post autor: Misterzumbi »

Mi tez nie przeszkadza, na dobra sprawe mozna by bylo wygiac stare metalowe oski LEGO i tez by bylo LEGO, ale po co psuc klocki?
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#42 Post autor: Qworg »

Hezar pisze: Jedyne, co tak naprawdę mnie rozczarowuje, to stosowanie nielegowych elementów - tak wspaniała konstrukcja na to nie zasługuje...
Bez przesady, przecież elementy te (drut) nie są klockami żadnej innej firmy tylko są... drutem ( złomem ?)... Jeszcze trochę zaczniemy się czepiać że sznurki są nie legowe, a ci co będą chcieli żaglowiec zbudować to już cuda będą musieli robić żeby ożaglowanie dostać (rozplątać legowe sznurki i z nich tkać materiał na żagle a później go barwić farbkami zrobionymi że starych zmielonych klocków).
Skoro jednym z MOCów (czy MOCy ?) miesiąca jest konstrukcja gdzie klocki trzymały się na taśmę, to może nie czepiajmy się dwóch drutów....
Ostatnio zmieniony 2009-03-02, 22:58 przez Qworg, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#43 Post autor: Misterzumbi »

Protestuje. Sznurki jak najbardziej LEGOwe. Szyszkie co do jednego.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#44 Post autor: szarikm »

Hezar pisze:Jedyne, co tak naprawdę mnie rozczarowuje, to stosowanie nielegowych elementów - tak wspaniała konstrukcja na to nie zasługuje...
Ja rozumiem, że można być ortodoksem, ale bez przesady. Wypominanie osobie, która buduje takie cacka, że użył kawałka drutu, aby wyprofilować gumkę jest co najmniej nie na miejscu.
Hezar, czy ty cokolwiek zbudowałeś i opublikowałeś tutaj? Napisałeś 343 wiadomości i nie przypominam sobie, abyś coś zbudował.

Wrzuć na luz, dobrze?

Teoretykiem może być każdy.
Ostatnio zmieniony 2009-03-02, 20:55 przez szarikm, łącznie zmieniany 1 raz.

Fistach

#45 Post autor: Fistach »

Worg pisze:Beż przesady, przecież elementy te (drut) nie są klockami żadnej innej firmy tylko są... drutem ( złomem ?)... Jeszcze trochę zaczniemy się czepiać że sznurki są nie legowe, a ci to będą chcieli żaglowiec zbudować to już cuda będą musieli robić żeby ożaglowanie dostać (rozplatać legowe sznurki i z nich tkać materiał na żagle
to akurat mogłoby dać ciekawy efekt :) A jak jeszcze ktoś wydzierga ściegiem Lady D jakieś fajne logo na żaglu... hmmm :D

łajba Mrzumbiego super aczkolwiek te flexy poskracane do minimum trochę mi sie nie podobają:) świetna podstawa

filmu nie widziałem bo przynudzał strasznie. Może kiedyś obejrzę;d

ODPOWIEDZ