[MOC] You gonna need a bigger boat

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#46 Post autor: Misterzumbi »

Fistach pisze:
filmu nie widziałem bo przynudzał strasznie. Może kiedyś obejrzę;d
Ach te dzieci i ich dzisiejsze oczekiwania... Komputery i tanie filmy Science Fiction zepsuly was na dobre.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

kris kelvin

#47 Post autor: kris kelvin »

Misterzumbi pisze:
Fistach pisze:
filmu nie widziałem bo przynudzał strasznie. Może kiedyś obejrzę;d
Ach te dzieci i ich dzisiejsze oczekiwania... Komputery i tanie filmy Science Fiction zepsuly was na dobre.
Hmmm
No ja jestem starszy nawet od Ciebie :D
I też jakoś ten film mnie...znudził.
Co do rozwiązań konstrukcyjnych, nie dałoby się zrobić kadłuba w ten sposób jak to zrobił Lomero?
LINK

Awatar użytkownika
Misterzumbi
Zasłużony
Posty: 1479
Rejestracja: 2006-06-20, 01:21
Lokalizacja: z piekła
brickshelf: misterzumbi
Kontakt:

 

#48 Post autor: Misterzumbi »

Ach ci dorosli, juz im sie nudza filmy z ich mlodosci. Zadni efektow specjalnych i golych bab :D...

Niestety, w Orce kadlub jest na tyle skomplikowany ze nie dalo by sie zrobic tego w ten sposob. Moze jakby budowac do linii wodnej, ale wtedy i tak byl by problem z pokladem. Poza tym dziob jest w moim bardziej beczulkowaty, nie ma specjalnie dobrego sposobu na budowe takich krztaltow plytkami. W tym co zapodales kadlub jest wysoki na dwa klocki. Moj jest trzy razy wyzszy ale zgadzam sie ze jakby budowac lodki to wlasnie jest jeden z najlepszych sposobow na bardzo dobre wyprofilowanie kadluba...
Ostatnio zmieniony 2009-03-03, 16:18 przez Misterzumbi, łącznie zmieniany 2 razy.
Maciej Drwięga pisze:czas naświetlania zdjęcia nie ma wpływu na przezroczystość Jeraca.
kris kelvin pisze: Boże chroń Lugpol.

Hezar
Posty: 933
Rejestracja: 2016-08-29, 17:30
Lokalizacja: Oberschlesien

#49 Post autor: Hezar »

szarikm pisze:Ja rozumiem, że można być ortodoksem, ale bez przesady.
Osobiście nie uważam, żeby moje zachowanie było przesadzone.
szarikm pisze:Wypominanie osobie, która buduje takie cacka, że użył kawałka drutu, aby wyprofilować gumkę jest co najmniej nie na miejscu.
Co najmniej nie na miejscu jest tu jedynie stwierdzenie - cytuję - "wypominanie".
Czy zwykłe wyrażenie własnej opinii aż tak Cię oburzyło, że urasta w Twoich oczach do rangi wypominania? No bądźmy poważni...
szarikm pisze:czy ty cokolwiek zbudowałeś i opublikowałeś tutaj? Napisałeś 343 wiadomości i nie przypominam sobie, abyś coś zbudował.
Jesteś Administratorem, więc doskonale powinieneś znać regulamin forum, a o ile mi wiadomo, ten nie zabrania komentowania prezentowanych konstrukcji, ale również nie nakazuje pokazywania własnych.
To jest forum internetowe, którego użytkownik ma prawo do wyrażania własnych opinii, oczywiście w sposób kulturalny i nie wybiegający poza pewne określone reguły.
Z tego co wiem, nie łamię żadnych zasad, więc naprawdę proszę o więcej powagi...
szarikm pisze:Wrzuć na luz, dobrze?
Nie wiem, czy mam to traktować jako groźbę, czy może ostrzeżenie?
Smutne jest to, że gdybym to JA "rzucił" komuś identyczny tekst, zapewne skończyłoby się na ostrzeżeniu i ogólnym zgorszeniu. Szkoda, że Administrator daje taki przykład...
szarikm pisze:Teoretykiem może być każdy.
Tu się akurat nie zgodzę, mimo wszystko jakieś podstawy trzeba mieć.


Na koniec dodam kilka słów od siebie:
Najbardziej przykre jest to, że pomimo iż w sumie napisałem bardzo pozytywnie o konstrukcji Zumbiego, niektóre osoby "szukają dziury w całym" i "wywalają" na wierzch to, co tak naprawdę jest mało istotne. Tego typu zachowanie prowadzi do niepotrzebnych dyskusji i wywołuje niezdrową atmosferę.
Momentami można mieć wątpliwości, czy aby na pewno LUGPol to forum dorosłych fanów Lego...

Pozdrawiam (:
Ostatnio zmieniony 2009-03-07, 12:43 przez Hezar, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ