Kolonizacja - punkt werbunkowy

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

Kolonizacja - punkt werbunkowy

#1 Post autor: spacelord »

Witam
Zgłaszam swoją pracę do konkursu 'Kolonizacja' ... i od razu rezerwuję sobie ostatnie miejsce ;)
Jest to MOC egzystencjalny tzn zbudowany żeby nie odpaść z zabawy - w następnych etapach postaram się lepiej...

W przyszłości kolonizowanie nowych światów jest bardzo powszechne. Ludzie są do takich podróży przygotowywani od najmłodszych lat. Dlatego werbunek załogi do zasiedlenia nowego świata (lub założenia następnej kolonii) nie jest poprzedzony żadnymi długotrwałymi testami. Sprawdzane są tylko podstawowe rzeczy jak np zdrowie (też badanie u psychologa), zawód (załoga musi posiadać specjalistów w podstawowych dziedzinach) czy brak karalności. Zgłosić może się więc prawie każdy. Można nawet rezerwować miejsca na przyszłe planowane misje.

Poniżej jeden z wielu punktów werbunkowych. Odbywają się tutaj ostatnie szybkie testy, po których nowy kolonista jest transportowany na statek.

Obrazek

Pozostałe zdjęcia:
zdjęcie 1
zdjęcie 2
zdjęcie 3
zdjęcie 4

Przepraszam za jakość zdjęć (do niedzieli nie zrobię lepszych, bo jestem poza domem) :/

pozdrawiam,
spacelord


aha: co ważniejsze postacie misji przedstawię w następnych etapach, teraz już kompletnie nie mam pomysłu na to :/
Ostatnio zmieniony 2009-03-21, 19:48 przez spacelord, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
caro
Posty: 496
Rejestracja: 2008-08-26, 09:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: caro

 

#2 Post autor: caro »

Kopuła jest bardzo fajna, ale co to jest to czarne obok ? Przydałoby się więcej detali :)
Powoli Astra GSI

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#3 Post autor: grevious27 »

Baza jest fajna, lecz mogła by być większa lub mieć więcej szczegółów.
To czarne obok to może część planety lub jakiś kosmiczny węgiel do zasilania bazy :D
Why so serious?

spacelord
Posty: 960
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#4 Post autor: spacelord »

No macie rację (co widać) - zdecydowanie brakuje szczegółów - ale niestety czasu brakło, to i szczegółów też :/

To czarne to są skały, już kiedyś podobne robiłem i mi się spodobały... poza tym miałem tylko 3 okna (są po drugiej stronie skał), więc z jednej strony są one a z drugiej skały.

Dzięki za komentarze :)

ODPOWIEDZ