[MOC] MAZ 537

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
kris kelvin

#31 Post autor: kris kelvin »

Ja tu wbrew pozorom zaglądam do tego działu i nawet często, ale wypowiadać się nie wypowiadam bo i po co jak się na technice nie znam. No ale, prawie 8 kilo klocków w ciężarówce i te wszystkie batery boksy i wieże (niestety nie zamkowe) robią wrażenie :)
Ja tylko jako laik się zapytam - dużo to pali? Znaczy się ile akumulatorków i na jak długo starcza, o ile to się w ogóle da jakoś określić, w stylu - jeździ przez godzinę na 12 akumulatorkach.
Tak z ciekawości tylko pytam.

Aha- kolor beznadziejny, ale ta paka pomysłowa :D

Awatar użytkownika
Emilus
Adminus Emeritus
Posty: 1460
Rejestracja: 2007-08-26, 19:58
Lokalizacja: Polska
brickshelf: Emilus
Kontakt:

 

#32 Post autor: Emilus »

Nie sprawdzałem na jak długo starcza "paliwa", poza tym w aucie mieści się w sumie 48 aku, ale tylko połowa czyli 24 jest używana do napędu. Reszta obsługuje agregaty pomocnicze...

Gwoli wyjaśnienia wyczerpującego, maz bryka na aku GP 2500. A Cały cykl ładowania aku, trwa u mnie 2 doby przy uzyciu 5 ładowarek.

Senks Kris za pakę.

PS. U Ciebie w zamkach też nie ma pralek, nie??? A u emilusa są wieże. HA!!!! - Wasz zawsze od 15 lat zajęty S. Zając.

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#33 Post autor: Sariel »

Emilus pisze:Cały cykl ładowania aku, trwa u mnie 2 doby przy uzyciu 5 ładowarek.
Póbowaliśmy wypytać Emilusa gdzie można znaleźć małżonkę tak cierpliwą jak jego, ale nie chciał powiedzieć.

kris kelvin

#34 Post autor: kris kelvin »

Emilus pisze:Nie sprawdzałem na jak długo starcza "paliwa", poza tym w aucie mieści się w sumie 48 aku, ale tylko połowa czyli 24 jest używana do napędu. Reszta obsługuje agregaty pomocnicze...

Gwoli wyjaśnienia wyczerpującego, maz bryka na aku GP 2500. A Cały cykl ładowania aku, trwa u mnie 2 doby przy uzyciu 5 ładowarek.
To mi wystarczy :D

ODPOWIEDZ