[MOC] The settlers

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

[MOC] The settlers

#1 Post autor: Qworg »

Chwila relaksu i ucieczki od kompa :)
Obrazek
Galeria
Ostatnio zmieniony 2009-11-06, 23:20 przez Qworg, łącznie zmieniany 1 raz.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

Awatar użytkownika
Flymbex
Posty: 176
Rejestracja: 2009-09-26, 18:30
Lokalizacja: Śląsk / Ornontowice

#2 Post autor: Flymbex »

Fajny mur pruski (lub szachulec). Podobne stoją w Zabrzu na starym osiedlu dla pracowników (częśc dyrekcyjna) huty hrabiego Donnersmarck. Oczywiście nie są z muru pruskiego ale go imitują.
http://www.gliwiczanie.pl/Reportaz/donn ... andka.html
Te ukośne belki to z braku klocków są tak miejscami niesymetrycznie?
Ostatnio zmieniony 2009-11-07, 12:56 przez Flymbex, łącznie zmieniany 3 razy.

Fistach

#3 Post autor: Fistach »

Swietnie wykonane podloze. Patrzac z perspektywy fana The settlers to budynek nie podoba mi sie bo pochodzi z V czy tam pozniejszej wersji gry, ktore jak dla mnie zupelnie zgubily klimat oryginalnych osadnikow. Szkoda ze nie pokusiles sie o zrobienie piekarni z III lub IV.
Ale patrzac pod normalnym katem budynek wyszedl ciekawie.

Szkoda, ze nie zrobiles duszka w miescu gdzie byl drugi niebieski wojak:)

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2771
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

#4 Post autor: Ciamek »

Bardzo mi się podoba ten domeczek. Jedna z moich ulubionych kombinacji kolorów - piaskowy + brązowy.
Świetnie wyszedł komin z tyłu - te kafeleczki tak losowo porozrzucane. Mi się jeszcze tak ładnie nie udało fajnie : o(

W pierwszej chwili nie podobały mi się brązowe deseczki z tyłu położone pod tak dziwnymi kątami. Ale zaraz sobie uświadomiłem, że przecież jest fajnie - tak komiksowo.

W tej chwili jedyne co mi się nie podoba to że domek jest za chudy. Boczne ściany powinny być co najmniej 2 study dłuższe.

Nie wiem, czy tak ma "oryginał", bo grałem tylko w Settlersów 1 i 2.

To na CCC7 mam nadzieje?
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 2259
Rejestracja: 2007-12-10, 08:01
Lokalizacja: Ankh-Morpork
brickshelf: zgrredek
Kontakt:

 

#5 Post autor: zgrredek »

Qworg pisze:Chwila relaksu i ucieczki od kompa
To chyba była dosyć długa ucieczka.
Tragarz chyba nie powinien mieć przerażonej miny, bo o ile pamiętam, to tragarze do ostatniej chwili, czyli zmiany granicy, z kamiennym spokojem nosili produkty.
Fajnie, że nawiązałeś do Settlersów, bo to była jedna z moich ulubionych gier. Już nie pamiętam na której części skończyłem.
Domek bardzo fajny. Gdyby to był MOC niesettlersowy to może bym wybrzydzał, że te skośne deski wyglądają z bliska jak... deski. Ale tu pasują, bo są takie settlersowe.

Awatar użytkownika
Qworg
Posty: 627
Rejestracja: 2008-03-20, 09:16
Lokalizacja: Bydgoszcz

#6 Post autor: Qworg »

zgrredek pisze:Tragarz chyba nie powinien mieć przerażonej miny, bo o ile pamiętam, to tragarze do ostatniej chwili, czyli zmiany granicy, z kamiennym spokojem nosili produkty.
...a nawet po zmianie granicy, to byli prawdziwi twardziele :), ale ten się wyłamał.

Domek miał wyglądać właśnie trochę bajkowo. Pochodzi chyba z V części ale pewny nie jestem bo sam grałem tylko w I i II.
Ciamku, masz rację powinien być trochę szerszy.
zgrredek pisze:To chyba była dosyć długa ucieczka.
Nie aż tak długa, przynajmniej jak na mnie, raptem 2 popołudnia.
Ciamek pisze:To na CCC7 mam nadzieje?
Na szczęście nie :) Miejmy nadzieję że mi coś lepszego wyjdzie.
[you] nakarm DZIECIAKA klikając w brzuch pajaca.

rasch22

#7 Post autor: rasch22 »

a mnie się bardzo podoba :D tak szeroko jak jest i bardziej przypomina mi 4 cześć setllersów aż mnie naszło by sobie zainstalować pograć :D

Misaki
Posty: 85
Rejestracja: 2007-09-23, 17:34
Lokalizacja: Sosnowiec
brickshelf: Misaki

 

#8 Post autor: Misaki »

Co prawda w Osadników nie grałem ale budynek przyjemny dla oka i niezwykle klimatyczny.

Awatar użytkownika
kle_on
Posty: 132
Rejestracja: 2009-01-05, 11:22
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: kleon
Kontakt:

 

#9 Post autor: kle_on »

bardzo przyjemna dla oka praca, zwłaszcza, że w Osadników swego czasu się nagrałem i przyznam, że jedyne co mnie boli to fakt, że mnie ubiegłeś i to mocno, bo pomysł tylko od dłuższego czasu mi chodził po głowie :)
jest wszystko co kluczowe - piekarz, bez którego nie będzie surowców z kopalń, a bez tych broni więc i żołnierzy, a Ci są i to czerwoni, jest tragarz i ścieżka, chorągiewka przy punkcie z dobrami no i nadmiar chleba koło piekarni - bajkowo i wesoło - kwintesencja gry! :)

ODPOWIEDZ