[MOC] Miniarmia (II)

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

[MOC] Miniarmia (II)

#1 Post autor: KUKUS »

Witam!
Pewnie pamiętacie, jak w lutym pokazywałem swoją [url=http://www.00453005_0000002.pl/forum/viewtopic.php?t=8571&highlight=miniarmia]mikroarmię[/url]. Teraz ją nieco rozbudowałem...

Obrazek
GALERIA


Obrazek Obrazek

... jak widzicie, w armii służy dość dużo starych robotów (Urony, Nitro-tanki, Raptory). Jednak w tym czasie Q nie próżnował i opracował trochę nowych

maszyn...


1) Aquantis

Obrazek
GALERIA

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

... Aquantis to nic innego, jak super-wytrzymała łódź podwodna. Dzięki opływowym kształtom może naprawdę głęboko zanurkować. Dzięki silnym i solidnym

ramionom, łódź jest w stanie wykonywać niektóre mniej skomplikowane czynności.


2) BAN-3011

Obrazek
GALERIA

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

... złośliwi twierdzą, iż BAN-3011 powstał z inspiracji Q bananem ziemskim. Jeśli byłaby to prawda, to Q musiałby lubić nieco zczarniałe banany.
A tak na poważnie- BAN-y to nieco mniejsze odpowiedniki Nitro-tanków. Mają mniejszą siłę rażenia i zadają mniej obrażeń, ale są znacznie łatwiejsze w

prowadzeniu.


3) Fabryka

Obrazek
GALERIA

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

... w fabryce tworzone są projekty nowych statków. Projektuje się również tutaj podzespoły do nich.

4) FR-15

Obrazek
GALERIA

Obrazek Obrazek

... czyli dość skuteczne działko. Idealne do obrony bazy. Potrójna siła ataku jest naprawdę groźna, a dzięki tarczy plazmowej trudno ją zniszczyć. Wada:

cena...

5) K-50

Obrazek
GALERIA

Obrazek

... niewielkie statki patrolowe. Nie zużywają dużo energii, ale posiadają stosunkowo słaby pancerz. Zaleta: szybkość... i niska cena ;) ...

6) Rui-546

Obrazek
GALERIA

Obrazek

... dzięki tym maszynom można łatwo i tanio naprawić uszkodzenia. Spawarki/piły szybko pozbędą się nawet najtrudniejszej usterki...



...w sumie na razie to by było na tyle, ale może w niedalekiej przyszłości jeszcze ją rozbuduję... ;)
Ostatnio zmieniony 2009-06-11, 08:12 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

lordofdragonss

#2 Post autor: lordofdragonss »

Łaaa *o* Świetne cacuszka, najbardziej podobają mi się Rui, a pomysł z ban jest genialny xD
Masz zamiar zagrać w jakąś grę używając tych maleństw?

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

#3 Post autor: spacelord »

Fajne :) - ale ponownie bez żadnego tła... gdyby te konstrukcje brały udział w jakiejś np bitewnej scence to byłoby o niebo lepiej...
I jakoś fabryka mi się podoba... też szkoda że więcej budynków nie ma (i też w jakimś terenie :/)...

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#4 Post autor: grevious27 »

Świetne. Wszystkie postacie są perfekcyjne, najbardziej podobają mi się Aquantisy.
Teraz czekam na jakąś scenkę z nimi :)
Why so serious?

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#5 Post autor: KUKUS »

Postaram się wymyślić jakąś scenkę, ale prawdę mówiąc lepiej wychodzą mi pojazdy niż otoczenie. Nie wiem jeszcze jak będzie wyglądać sprawa z częściami, ale postaram się coś zaimprowizować ;) Już mam nawet pewien pomysł...

Co do jakości zdjęć- niestety lepsze nie będą, gdyż w warsztacie nie ma odpowiednich lamp do oświetlenia... niemniej włożę tyle mocy ile potrafię by zdjęcia były ciekawe ;)
lordofdragonss pisze:Masz zamiar zagrać w jakąś grę używając tych maleństw?
...a nad zrobieniem jakiejś gry już od dłuższego czasu się zastanawiam...
Spacelord pisze:też szkoda że więcej budynków nie ma
... to chyba wiem co będę robić w tym tygodniu ;) Mam tylko nadzieję, iż starczy części...

Z góry uprzedzam- zdjęcia całości już raczej nie zrobię, bo nie zmieściłaby się w kadrze...
Ostatnio zmieniony 2009-06-11, 16:54 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

lordofdragonss

#6 Post autor: lordofdragonss »

KUKUS pisze:...a nad zrobieniem jakiejś gry już od dłuższego czasu się zastanawiam...
Powiedz, że Brikwars... Bo jak na razie jestem chyba jedyną osobą na forum która w to gra... A możnna by sie w wakacje zebrać i powalczyć własnymi dzikimi armiami...
Ostatnio zmieniony 2009-06-13, 21:12 przez lordofdragonss, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KUKUS
VIP
Posty: 852
Rejestracja: 2007-06-25, 09:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Kukus
Kontakt:

 

#7 Post autor: KUKUS »

Wybaczcie, że odświeżam temat z 11 czerwca, ale myślę, że nie ma sensu zakładać nowego.

No to po kolei:

1) Budynek

Obrazek
...taki futurystyczny budynek. Prowadzi się tutaj badania fizyczne różnego rodzaju.

2) Klatka

Obrazek
... właściwie klatka podchodzi już pod skalę minifig...

3) Klatka-CPG8001

Obrazek
... klatka zabezpieczona laserowymi kratami. Nikomu się nie udało z niej uwolnić.

4) Laser GA-513

Obrazek
...laser stylizowany na serię Exploriens. Ładuje się pobierając promienie słoneczne, by następnie oddać skumulowaną energię i strzelić silnym promieniem.

5) Galtix

Obrazek
...ulepszony Raptor. Mech ma dużo mocniejszy pancerz i lepszą broń, niestety jest mniej zwrotny od swojego poprzednika. Podobno pierwszy egzemplarz należy bezpośrednio do Q...

6) interceptor

Obrazek
... kolejny laser.idealny do zestrzeliwania wrogich jednostek latających.

7) Jet-G150

Obrazek
... bardzo szybki i zwrotny myśliwiec Q, stylizowany na odrzutowce ziemskie. Wydajny, energooszczędny. Niestety ma dość słaby pancerz.

8) Rat-14

Obrazek
... Rat umożliwia szybką podróż między galaktykami, niestety zurzywa dość sporo energii...

9) Wieża IRC

Obrazek
... z tej wieży przekazywane są informacje do odleglejszych części miast...

10) bunkier

Obrazek
... w bunkrze można przetrwać wybuch bomby atomowej. Przydatna, aczkolwiek kosztowna rzecz.

dodatkowo zrobiłem dwie miniaturki (żeby było ciekawiej) :

11) city-01

Obrazek

12) city-02

Obrazek



...to na razie tyle, mam nadzieję że się spodoba ;) Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 2009-07-17, 23:35 przez KUKUS, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grevious27
Posty: 515
Rejestracja: 2008-03-20, 14:33
Lokalizacja: Międzychód
brickshelf: grevious27

 

#8 Post autor: grevious27 »

Super mech, fajny pomysł na wykonanie nóg.
Ciekawie zrobiony budynek, lecz trochę przypomina mi futurystyczny stolik :P
Wieża IRC ładna, nieskomplikowana, ciekawy kolor.
Kawał dobrej roboty.
Why so serious?

Awatar użytkownika
PatrykZ
Adminus Emeritus
Posty: 964
Rejestracja: 2008-08-06, 11:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: PatrykZ

 

#9 Post autor: PatrykZ »

No to pora na scenkę bitewną! Myślę, że już najwyższa :-)
Dzieńdobry. Czesio lóbi może i fajoskie statki.

ODPOWIEDZ