[MOC] Oberża

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Jak wam się podoba Oberża?

Świetna
9
16%
Świetna
9
16%
Świetna
9
16%
Bardzo dobra
11
20%
Bardzo dobra
11
20%
Dobra
3
5%
Dobra
3
5%
Przeciętna
0
Brak głosów
Przeciętna
0
Brak głosów
Słaba
0
Brak głosów
Słaba
0
Brak głosów
Taka sobie
0
Brak głosów
Taka sobie
0
Brak głosów
Beznadziejna
0
Brak głosów
Beznadziejna
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 55

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

[MOC] Oberża

#1 Post autor: Lomero »

Obrazek

Przedstawiam wam mój najnowszy MOC. Jest to œredniowieczna oberża. Raczej mała i ciasna, ale z dobrš sławš. Na dole znajduje się częœć główna oberży, bar, stół i kominek. Na górze natomiast znajduje się prywatna kwatera właœciciela oberży.


Zapraszam do oglšdania i oceniania
Ostatnio zmieniony 2010-05-04, 23:18 przez Lomero, łącznie zmieniany 1 raz.
Lomero

Awatar użytkownika
poskar
Posty: 113
Rejestracja: 2005-03-01, 09:20
Lokalizacja: z ziemi obiecanej...

#2 Post autor: poskar »

:brawo:
niezłe, niezłe!
aż się prosi by postawić jš obok innych zabudowań. Może jakiœ koń uwišzany przed oberżš.
Dla mnie bomba.
Zwłaszcza dach, doœć oryginalny
Pozdrawiam :)
poskar

k1089
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-01, 19:11
Lokalizacja: Częstochowa
brickshelf: k1089

 

#3 Post autor: k1089 »

Kominek i stoliczek na piętrze sš bardzo pomysłowe. :brawo: Może pomyœl jeszcze nad stajnš dla przyjezdnych. Takš z sianem i zbiornikiem na wodę dla koni.

gras1

#4 Post autor: gras1 »

bardzo fajny domek.

jak patrze na twoje moce to zastanawia mnie tylko jedna rzecz - czy jak budujesz nowy moc to rozbierasz stary ?
czy jest mozliwe ze twoje domki zobacza jeden drugiego ?

Awatar użytkownika
shaggie
Adminus Emeritus
Posty: 170
Rejestracja: 2004-06-04, 18:45
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: shaggie

 

#5 Post autor: shaggie »

gras1 pisze:jak patrze na twoje moce to zastanawia mnie tylko jedna rzecz - czy jak budujesz nowy moc to rozbierasz stary ?
czy jest mozliwe ze twoje domki zobacza jeden drugiego ?
Właœnie - też mnie to interesuje, zwłaszcza, że ta oberża œwietnie wyglšdałaby w zestawieniu z innymi budynkami w tym stylu, stojšc na rogu miejskiego rynku.
Bardzo ciekawy kształt dachu, opartego na dwóch przesuniętych płaszczyznach - nie sšdziłem, że to może wyglšdać dobrze, tymczasem efekt jest œwietny.
Przy opracowywaniu wnętrza doszedłeœ już do perfekcji - jest proste, ale bardzo wymowne. Bardzo podoba mi się ten narożny kominek, jak i drzwi naprzeciwko - w ogóle cały pomysł usytuowania osi budynku pod kštem 45 stopni, podkreœlony jeszcze przez taki detal, jak bršzowy stolik na pięterku.
Lomero, jesteœ na najlepszej drodze do zdobycia posady w TLC jako designer. Tak trzymać! :)
shaggie.

k1089
Posty: 147
Rejestracja: 2005-07-01, 19:11
Lokalizacja: Częstochowa
brickshelf: k1089

 

#6 Post autor: k1089 »

A właœciwe to jak się można zatrudnić w TLC? Czy trzeba przejœć jakiœ test? Czy oni sami sobie wybierajš projektantów?

Awatar użytkownika
shaggie
Adminus Emeritus
Posty: 170
Rejestracja: 2004-06-04, 18:45
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: shaggie

 

#7 Post autor: shaggie »

k1089 pisze:A właœciwe to jak się można zatrudnić w TLC? Czy trzeba przejœć jakiœ test? Czy oni sami sobie wybierajš projektantów?
Szczerze mówišc - nie mam pojęcia. Teoretycznie sš otwarci na aplikacje, ale podejrzewam, że wymagania wobec kandydatów sš - delikatnie mówišc - bardzo wysokie. Na zatrudnienie może zatem nie warto się zbytnio nastawiać, ale zawsze można mieć nadzieję, że TLC zainteresuje się jakimœ modelem, jak było to w przypadku MOC-ów Daniela Siskinda i Jamesa Mathisa, czy uczestników konkursu Lego Factory.
shaggie.

Awatar użytkownika
Lomero
Posty: 355
Rejestracja: 2004-10-14, 08:40
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Lomero

 

#8 Post autor: Lomero »

jak patrze na twoje moce to zastanawia mnie tylko jedna rzecz - czy jak budujesz nowy moc to rozbierasz stary ?
czy jest mozliwe ze twoje domki zobacza jeden drugiego ?
Niestety za każdym razem muszę wszystko rozbierać. Moja zamkowa kolekcja jest dosyć skromna.

Dzięki za komentarze

Pozdrawiam
Lomero

twig007

#9 Post autor: twig007 »

jak zwykle należš się wielkie brawa. bardzo dobre wnętrze i fajny pomysł na dach. jedynie kolorystyka dolnej czeœci zewnętrznej mogłaby być chyba nieco bardziej różnorodna - troche wiecej przeplatanek jasny-ciemny szary. ogólnie: super
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Paweł
Posty: 443
Rejestracja: 2005-04-14, 15:23
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: starwarsmaniak
Kontakt:

 

#10 Post autor: Paweł »

Lomero. Tym razem przszedłeœ samego siebie. Po prostu SUPER !! Szkoda , że ja nie mam takich pomysłów jak ty. :brawo: :brawo: :brawo:
Nic lepszego niż LEGO mój kolego
Pozdrawiam:
Paweł

ODPOWIEDZ